Aktuality

23.05.2016 - Boží Koupák 2016

Boží Koupák 2016

Již třetí ročník open air festivalu Boží koupák se uskuteční tradičně v prostorách bývalého zámeckého koupaliště. Akce proběhne 27. -28.5 2016 v rámci Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích.

Pořádající klub Božák láká na rozmanitý hudební program, ve kterém se kromě lokálních kapel míhají zvučná jména rapu - PSH, rock’n'rollu - MR.TWIST z Německa, či R'n'B - ERIKÁ FEČOVÁ & MARTIN SVÁTEK. Kromě podia se živou hudbou je pro návštěvníky připravena také taneční stage s obsazením Djs hrajících převážně D’n’B, Breakbeat a Techno. Pořadatelé pro letošní ročník připravili nejednu novinku

“..z těch zásadních bych uvedl Pink Chill Out Stage, což bude v podstatě taková odpočinková zóna plná gaučíků a sedacích pytlů “fat boyů”, k dispozici budou Prima nanuky či výběrová káva Schönau Sudetto, rád bych tak všechny pozval k jedný velký tučný válečce”

upřesnil svůj favoritní zlepšovák koordinátor akce Jindřich Frankenfeld. Na své si přijdou také příznivci poctivého rychlého občerstvení, které bude stejně jako v minulém roce zajišťovat pražská renomovaná společnost Kaiser Franz. Pro strávníky budou připraveny legendární burgery, sendviče a v Čechách teprve rozmáhající se hit jménem pastrami, přičemž nepřijdou zkrátka ani vegetariáni či vegani.

Brány festivalu se otevřou v pátek v 18h resp. v sobotu ve 12h. Předprodej lístků probíhá v pokladně domu kultury a v prodejně Freshlabels v Zelené ulici, a to až do čtvrtka 26. 5. 2016. Dvoudenní vstupenka příjde na 150Kč, ale pokud zakoupíte dvě, neváhejte využít akce 2+1, tj. ke dvěma zakoupeným vstupenkám dostanete třetí zdarma a dvoudenní permanentka Vás tak vyjde na pouhých 100Kč. Vstupenky budou k dispozici také na místě a to v jednodenní či dvoudenní variantě, po celou dobu konání festivalu.

FB událost: www.facebook.com/events/1679186262363712/

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku