Aktuality

23.05.2016 - Boží Koupák 2016

Boží Koupák 2016

Již třetí ročník open air festivalu Boží koupák se uskuteční tradičně v prostorách bývalého zámeckého koupaliště. Akce proběhne 27. -28.5 2016 v rámci Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích.

Pořádající klub Božák láká na rozmanitý hudební program, ve kterém se kromě lokálních kapel míhají zvučná jména rapu - PSH, rock’n'rollu - MR.TWIST z Německa, či R'n'B - ERIKÁ FEČOVÁ & MARTIN SVÁTEK. Kromě podia se živou hudbou je pro návštěvníky připravena také taneční stage s obsazením Djs hrajících převážně D’n’B, Breakbeat a Techno. Pořadatelé pro letošní ročník připravili nejednu novinku

“..z těch zásadních bych uvedl Pink Chill Out Stage, což bude v podstatě taková odpočinková zóna plná gaučíků a sedacích pytlů “fat boyů”, k dispozici budou Prima nanuky či výběrová káva Schönau Sudetto, rád bych tak všechny pozval k jedný velký tučný válečce”

upřesnil svůj favoritní zlepšovák koordinátor akce Jindřich Frankenfeld. Na své si přijdou také příznivci poctivého rychlého občerstvení, které bude stejně jako v minulém roce zajišťovat pražská renomovaná společnost Kaiser Franz. Pro strávníky budou připraveny legendární burgery, sendviče a v Čechách teprve rozmáhající se hit jménem pastrami, přičemž nepřijdou zkrátka ani vegetariáni či vegani.

Brány festivalu se otevřou v pátek v 18h resp. v sobotu ve 12h. Předprodej lístků probíhá v pokladně domu kultury a v prodejně Freshlabels v Zelené ulici, a to až do čtvrtka 26. 5. 2016. Dvoudenní vstupenka příjde na 150Kč, ale pokud zakoupíte dvě, neváhejte využít akce 2+1, tj. ke dvěma zakoupeným vstupenkám dostanete třetí zdarma a dvoudenní permanentka Vás tak vyjde na pouhých 100Kč. Vstupenky budou k dispozici také na místě a to v jednodenní či dvoudenní variantě, po celou dobu konání festivalu.

FB událost: www.facebook.com/events/1679186262363712/

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku