Aktuality

27.06.2017 - Igor Barboi Trio

Igor Barboi Trio

Nevšední nástrojové složení, tři charizmatičtí hudebníci, hráčský um a odvážná aranžmá již tak dokonalých hudebních perel, počínaje jazzovými standardy, přes latinsko-americkou hudbu, až po populární kompozice - toť ve zkratce Igor Barboi Trio. Muzikanti, kteří dovedou zahrát valčík na čtyři a rádi provedou vzrušujícím labyrintem harmonicko-rytmických delikates toho, kdo poslouchá i srdcem.

Jazz Club Teplice - 30.6.2017 od 20:00 hod.

Vstupné: 120,- Kč

Členové skupiny:
Igor Barboi - akordeon
Hrál ve skupině hudebního skladatele Borise Gaglojeva, s tímto tělesem se zúčastnil v roce 1998 mezinárodního festivalu Alternativa v Praze. Také působil v teplické kapele Spolčení Hlupců. V roce 2013 založil Igor Barboi Trio. Vedle toho působí nyní v seskupení In Three TRIO a účinkuje s kapelou "Už jsme doma" na projektu 5 ran do čepice (Písně Krysáků a jejich přátel).

Martin Herbst - akustická kytara
Hrál v legendárních teplických uskupení jako je Radost nebo Čistírna pokaždé jinak. Účinkoval v projektech folková skupina Torzo, Blues Bujon a Stokixbluesband z Mostu a Bluescollective z Teplic. 

Vojtěch Čermák - violoncello
Oslovil na sklonku roku 2013 duo Igora a Martina s nabídkou spoluhraní. Obohatil tak jejich virtuózní muzicírování o četné operetní finesy a schönbergovské harmonie.

Video ukázka:

Zdroje: www stránky Jazz Clubu Teplice a Bandzone.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku