Aktuality

09.05.2018 - Lázeňská 13. - Unico Night Open Air

Lázeňská 13. - Unico Night Open Air

13. ročník největšího tanečního mejdanu v Teplicích od roku 2006 je opět tu.

I tento ročník vám Unico Me Club Teplice přináší vše, co k "lázeňské" neodmyslytelně patří! 2 x stage, výborní DJ´s, špičková kapela, super sound, který vás nenechá v klidu, několik barů, krásné Gogo tanečnice, nekonečno alkoholu, ta nejlepší atmosféra široko daleko a hlavně vy Partypeople z Teplic a okolí!

Unico Night Open Air
26.05.2018 ve 21:30-05:30 hod.

Venkovní krytá MAIN STAGE

V letošním roce vás rozhodně o nic neochudí, protože si pro vás Unico připravilo ještě víc vytuněnou krytou superstage než kdy dřív, která pro vás bude skrývat hned několik překvapení v podobě Ledscreen stěn, supersound, který vám projede tělem a zajistí tak euforický zážitek z hudby z této noci, dále hned několik sexy GoGo tanečnic, 10 špičkových DJ´s z České Republiky, kteří vás přesvědčí o tom, že zrovna vy jste na tom správném mejdanu! Bez pořádných ohňů, laserů, vertikal crya, cryo gunu na trošku zchlazení a dalších vychytávek by se tahle párty rozhodně neobešla.

LINE-UP:
DJ Enrico
Michael Burian - Official
DJ BRIAN CZ
Matt Raiden
DJ MIO
DJ LUDWIG
DOM QUARK
LYAM
Dan Haward
Beda

Vnitřní STAGE

V místě, kde alkohol poteče proudem a slovu kalba se nesmí říkat ne, se můžete těšit na trošku odlišný styl muziky, který vás donutí zůstat uvnitř Unica a rozjet to tak jako nikdy! 

LINE-UP:
DJ Roxtar
TOP DREAM COMPANY
DJ Tyler

Zdroj: Facebook Unico Me Club Teplice

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku