Aktuality

11.05.2018 - Letos vystoupí: ABBA World Revival

Letos vystoupí: ABBA World Revival

Originální provedení repertoáru slavné hudební formace ze Švédska.

Vychutnejte si kapelu 27.05.2018 v 18:00 hod. na scéně za DK Teplice.

ABBA World Revival z Prahy je desetičlenný soubor složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě světoznámé švédské skupiny ABBA.

ABBA World Revival nabízí originální provedení repertoáru slavné hudební formace a jejich vystoupení je 100% živá show - produkce deseti hudebníků.

Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70. let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby.

Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie.

ABBA World Revival představuje absolutní světovou špičku tohoto hudebního oboru a jejich vystoupení může být ozdobou akce a jistě nadchne každého posluchače bez rozdílu věku.

Video ochutnávka:

 Zdroje: www stránky a Facebook ABBA World Revival

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku