Aktuality

03.05.2018 - Letos vystoupí: VÁCLAV NOID BÁRTA & BEKBEK CLAN

Letos vystoupí: VÁCLAV NOID BÁRTA & BEKBEK CLAN

Dámy, charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem Václav Noid Bárta letos na ZLST!

Vychutnejte si kapelu 26.05.2018 ve 21:15 hod.

Sestava: Václav Noid Bárta - zpěv / Jan Tulenko - kytara / Richard Scheufler jr. - drums / Jan Jakubec - bassguitar / Štěpán Eliáš - keyboards.

Václav Noid Bárta je charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem. Působil ve skupině Dolores Clan, se kterou vydal CD „Rány“. Vydal dvě sólová CD. První – “Václav NOID Bárta” a CD „Jedinej krok“, s kterým se vydal na dvě Tour s doprovodnou kapelou Back Back. 

Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák například s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Martinem Poštou a Lucií Bílou, se skupinami Arakain, Dymytry, Checkpoint. Je autorem hudby k muzikálu NĚMCOVÁ a k filmu KAJÍNEK, v němž ztvárnil také roli spoluvězně hlavního hrdiny. Složil a nazpíval ústřední píseň k seriálu OBCHOĎÁK pro TV PRIMA, kde účinkoval i v seriálu „Svatby v Benátkách". 

Na scéně Hudebního divadla Karlín zazářil již v roli Garcii v CARMEN, v rolích Jidáše Iškariotského a Piláta Pontského a Ježíše (od podzimu 2015) v JESUS CHRIST SUPERSTAR, jako Radames v muzikálu AIDA a Daniel v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY, Lurche v muzikálu THE ADDAMS FAMILY a v comebacku muzikálu CARMEN, BONNIE & CLYDE a SESTRA V AKCI.

Video ochutnávka:Zdroj: www stránky ROCKING BOOKING

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku