Aktuality

20.10.2017 - SLET BUBENÍKŮ 2017

SLET BUBENÍKŮ 2017

Ojedinělý putovní festival s podtitulem "DARK SIDE OF THE GROOVE" v Domě kultury v Teplicích.

Již pošestnácté bude republikou křižovat ojedinělý putovní koncert – festival Slet bubeníků. Jen jednou do roka se sejde parta bubeníků, aby nadchla publikum každého věku a vyznání. Kromě bicích, bubnů, perkusí, hlasů a zvuků se letos do sestavy dostal i neobvyklý hudební bicí nástroj: cimbál.

The Dark Side of the Groove je podtitul letošního ročníku Sletu bubeníků, kterým hudebníci chtějí vzdát hold prvním hudebníkům, kteří začali groove používat, a tím odstartovali novou kapitolu hudby, která stvořila nové hudební styly jako jsou techno, drum´n´base, hiphop, rap, chill-outová hudba. Bubeníci se odvolávají až ke kořenům, kdy Pink Floyd na albu Dark Side of the Moon použili sekvencer. Bubeníci do svých rytmických kompozic hodlají začlenit samply z průkopnických dob, rozvinout je s elektronikou, bubny a cimbálem, coby etnickým bicím nástrojem. Pod rytmy tak budou bublat parafráze na nejstarší hudbu stylu groove.

Letošní sestava: Pavel Fajt, Miloš Vacík, Pavel Koudelka, Tomáš Reindl, Ondřej Anděra a Petr Gaglas

Vstupné: 330 Kč

Dům kultury Teplice – Koncertní sál
Středa 25. října 2017 od 19:00 hod.

Zdroje: www stránky DK Teplice a Sletu bubeníků

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku