Aktuality

28.07.2017 - SPIDER-MAN: HOMECOMING 3D

SPIDER-MAN: HOMECOMING 3D

V očekávaném filmu o oblíbeném marvelovském superhrdinovi se představí talentovaný Tom Holland jako Peter Parker snažící se sladit běžný středoškolský život s povinnostmi superhrdiny.

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

Kino Květen Teplice 

Vstupné: 155,- Kč / dětské vstupné 135,- Kč
Sleva: s Bonuskou sleva 10 %, Levná neděle: sleva 20,- Kč

Hrací dny:
31.07.2017 od 17:30 hod.
01.08.2017 od 17:30 hod.
02.08.2017 od 17:30 hod.

Akční / dobrodružný / fantasy / sci-fi
USA / 2017
133 min. / dabing

Režie: Jon Watts 

Hrají: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Zendaya, Donald Glover, Laura Harrier, Tony Revolori, Selenis Leyva, Angourie Rice, Martin Starr ad.

Video ukázka:

 Zdroj: www stránky DK Teplice

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku