Aktuality

23.04.2018 - THE LOSER(S)

THE LOSER(S)

Vedle výher přináší život také prohry. Novocirkusové představení tanečníků a akrobatů pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts v Krušnohorském divadle Teplice.

Vítězové prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent – akrobatické duo DaeMen – oslovili další performery z řad tanečníků a akrobatů a pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts vznikl nový divadelně akrobatický projekt THE LOSER(S), ke kterému přizvali uznávanou choreografickou persónu Jarka Cemerka. I když se v tomto projektu herecky objevuje pouze polovina dua DaeMen, akrobat Petr Hornicek, i přesto se diváci mají nač těšit.

Krušnohorské divadlo Teplice – Velký sál

Neděle 29.4.2018 od 18:00 hod.

Vstupné: 220 Kč / 260 Kč / 300 Kč
Sleva: Senior pas. Student. Majitelé Bonus karty: 30 %. Hromadná sleva při zakoupení 8 a více ks vstupenek: 50 %.

Režie: Jarek Cemerek

Akrobatické sestavy: Petr Horníček

Hrají: Jana Vrána (Žena), Jana Telcová (Její alter ego), Matyáš Ramba (Vyvolený lůzr), Petr Horníček, Jindřich Panský, Lukáš Macháček a Vítězslav Ramba (Lůzři), Ondřej Havlík - Endru (Letuška a komentátor). 

Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Vpřed se ubírá cestou krkolomnou, trnitou a záblesky radosti dávají naději, že třeba někdy dospěje k cíli a zvítězí. O komické situace se postará hudebník Ondřej Havlík, který děj provází beatboxem.

Video ukázka:

 
Zdroje: www stránky DK Teplice a Losers Cirque Company

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku