Aktuality

06.10.2017 - THE LOSER(S)

THE LOSER(S)

Vedle výher přináší život také prohry. Novocirkusové představení tanečníků a akrobatů pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts v Krušnohorském divadle v Teplicích.

Vítězové prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent – akrobatické duo DaeMen – oslovili další performery z řad tanečníků a akrobatů a pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts vznikl nový divadelně akrobatický projekt THE LOSER(S), ke kterému přizvali uznávanou choreografickou persónu Jarka Cemerka. I když se v tomto projektu herecky objevuje pouze polovina dua DaeMen, akrobat Petr Hornicek, i přesto se diváci mají nač těšit.

Krušnohorské divadlo Teplice – Velký sál
Středa 11. října 2017 od 19:00 hod.

Vstupné: 220 Kč / 260 Kč / 300 Kč
Sleva: Student

Režie: Jarek Cemerek
Akrobatické sestavy: Petr Horníček
Hrají: Jana Vrána (Žena), Jana Telcová (Její alter ego), Matyáš Ramba (Vyvolený lůzr), Petr Horníček, Jindřich Panský, Lukáš Macháček a Vítězslav Ramba (Lůzři), Ondřej Havlík - Endru (Letuška a komentátor). 

Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Novocirkusové představení na motivy milostné básně. Účinkující akrobaté předvádějí situace svádění i zápasu o dívku pomocí salt, přemetů ve vzduchu i na zemi, balančními technikami na rukou a současným tancem. Zvláště taneční prvky, které předvádí pětice mužských protagonistů, vynikají svižnou dynamikou, napětím a mužnou silou. O komické situace se postará hudebník Ondřej Havlík, který děj provází beatboxem.

Video ukázka:

 Zdroje: www stránky DK Teplice a Losers Cirque Company

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku