Aktuality

26.01.2018 - UŽ JE TADY ZAS!

UŽ JE TADY ZAS!

Kritikou i diváky oceňovaný divadelní počin roku 2017.

Hitler už je tady zas, zatím naštěstí jen v divadelní komedii podle stejnojmenného Vermesova knižního bestselleru. V případě tohoto titulu Divadla Na Jezerce se divadelní recenze vzácně shodují. Za všechny alespoň dvě citace: „Lze bez nadsázky říci, že tato inscenace je v současnosti nejaktuálnějším dramaturgickým počinem na české divadelní scéně. (Dominik Fras).“...Vermesovi, a teď i Balcarovi Na Jezerce, se podařilo přesně vystihnout, kdo a co může lidstvo znovu vést k rozkvětu. Začíná to okřikováním, a hned potom nálepkováním protivníků. Těch je zpočátku dost. Proto hrrr na zvrhlé umělce a na novinářskou žumpu. Lidem vlastně mluví z duše. Říká hezky za ně, co si i oni v potu každodenní práce myslí. (J. P. Kříž /Právo/Novinky.cz/ 90%)!“ Takže, pokud chcete strávit příjemný večer v divadle a hledáte inscenaci, při které se pobavíte, ale zároveň budete nuceni k zamyšlení, přijměte naše pozvání.

Vstupné: 220,- / 260,- / 300,- Kč
Sleva:
Senior pas, Student

29.01.2018 od 19:00 hod. v Krušnohorském divadle Teplice - Velký sál

Autor: Timur Vermes 

Produkce: Divadlo Na Jezerce

Režie: Matěj Balcar 

Hrají: Ondřej Kavan, Zdeněk Hruška, Miluše Šplechtová, Tereza Němcová, Kritýna Hrušková, Michal Kern, Martin Sitta. Speciální hosté z video-záznamu: Daniela Drtinová, Lea Surovcová, Václav Kopta.

Zdroj: www stránky DK Teplice

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku