Aktuality

26.01.2018 - UŽ JE TADY ZAS!

UŽ JE TADY ZAS!

Kritikou i diváky oceňovaný divadelní počin roku 2017.

Hitler už je tady zas, zatím naštěstí jen v divadelní komedii podle stejnojmenného Vermesova knižního bestselleru. V případě tohoto titulu Divadla Na Jezerce se divadelní recenze vzácně shodují. Za všechny alespoň dvě citace: „Lze bez nadsázky říci, že tato inscenace je v současnosti nejaktuálnějším dramaturgickým počinem na české divadelní scéně. (Dominik Fras).“...Vermesovi, a teď i Balcarovi Na Jezerce, se podařilo přesně vystihnout, kdo a co může lidstvo znovu vést k rozkvětu. Začíná to okřikováním, a hned potom nálepkováním protivníků. Těch je zpočátku dost. Proto hrrr na zvrhlé umělce a na novinářskou žumpu. Lidem vlastně mluví z duše. Říká hezky za ně, co si i oni v potu každodenní práce myslí. (J. P. Kříž /Právo/Novinky.cz/ 90%)!“ Takže, pokud chcete strávit příjemný večer v divadle a hledáte inscenaci, při které se pobavíte, ale zároveň budete nuceni k zamyšlení, přijměte naše pozvání.

Vstupné: 220,- / 260,- / 300,- Kč
Sleva:
Senior pas, Student

29.01.2018 od 19:00 hod. v Krušnohorském divadle Teplice - Velký sál

Autor: Timur Vermes 

Produkce: Divadlo Na Jezerce

Režie: Matěj Balcar 

Hrají: Ondřej Kavan, Zdeněk Hruška, Miluše Šplechtová, Tereza Němcová, Kritýna Hrušková, Michal Kern, Martin Sitta. Speciální hosté z video-záznamu: Daniela Drtinová, Lea Surovcová, Václav Kopta.

Zdroj: www stránky DK Teplice

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku