Aktuality

15.04.2017 - V Unicu se o letošní lázeňské rozezní i pekelné zvony!

V Unicu se o letošní lázeňské rozezní i pekelné zvony!

Lázeňská 12. - Unico Night Open Air 2017 přinesla první informace o programu a je se na co těšit. Na 3 stagích vystoupí 10 Djejů, z toho dva zahraniční hosté ze světoznámého klubu Papaya na ostrově Pag, DJ Kosta Radman a DJ Superfine. Kosta Radman hrál po boku hvězd jako je Tiesto, Sweedisgh House Mafia a dalších a byl vyhlášen jako nejlepší EDM DJ v Chorvatsku pro rok 2016.

Je připraven další doprovodný program, venkovní krytá superstage, ale hlavně novinka v Unicu – Pekelné zvony! V průběhu večera se na barech velké haly rozezní pekelný zvon a od té chvíle se pije na účet podniku. Něco nevídaného se stává skutečností a údajně se má mezi hosty na baru rozlít desítky litrů paňáků dobré vodky, Morgana a Havany. Palec nahoru za takový nápad, určitě to nakopne atmosféru a vyžene ji to až do výšin!
 
Kvalitní hudební produkce se spoustou hostů na 3 stagích, největší venkovní stage jaká kdy před Unicem stála, super doprovodný program včetně Kapitána Morgana osobně a jeho Morganetek ... To vše dává tušit, že se #lazenskavunicu posunula zase o kus dál a bude to opravdu kulervoucí!
 
Vše potřebné se dozvíš v události na Facebooku téhle párty www.facebook.com/lazenskavunicu a pod hashtagem #lazenskavunicu.
 
Akci doporučuje Lázeňská-teplice.cz!
 
Odkazy:
 
 

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku