Aktuality

15.04.2017 - V Unicu se o letošní lázeňské rozezní i pekelné zvony!

V Unicu se o letošní lázeňské rozezní i pekelné zvony!

Lázeňská 12. - Unico Night Open Air 2017 přinesla první informace o programu a je se na co těšit. Na 3 stagích vystoupí 10 Djejů, z toho dva zahraniční hosté ze světoznámého klubu Papaya na ostrově Pag, DJ Kosta Radman a DJ Superfine. Kosta Radman hrál po boku hvězd jako je Tiesto, Sweedisgh House Mafia a dalších a byl vyhlášen jako nejlepší EDM DJ v Chorvatsku pro rok 2016.

Je připraven další doprovodný program, venkovní krytá superstage, ale hlavně novinka v Unicu – Pekelné zvony! V průběhu večera se na barech velké haly rozezní pekelný zvon a od té chvíle se pije na účet podniku. Něco nevídaného se stává skutečností a údajně se má mezi hosty na baru rozlít desítky litrů paňáků dobré vodky, Morgana a Havany. Palec nahoru za takový nápad, určitě to nakopne atmosféru a vyžene ji to až do výšin!
 
Kvalitní hudební produkce se spoustou hostů na 3 stagích, největší venkovní stage jaká kdy před Unicem stála, super doprovodný program včetně Kapitána Morgana osobně a jeho Morganetek ... To vše dává tušit, že se #lazenskavunicu posunula zase o kus dál a bude to opravdu kulervoucí!
 
Vše potřebné se dozvíš v události na Facebooku téhle párty www.facebook.com/lazenskavunicu a pod hashtagem #lazenskavunicu.
 
Akci doporučuje Lázeňská-teplice.cz!
 
Odkazy:
 
 

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku