Aktuality

08.11.2017 - Vojtěch Dyk & B-Side Band

Vojtěch Dyk & B-Side Band

V šestém turné zazní nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band.

Po roční odmlce vyplněné přípravou a realizací Bernsteinovy mše se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia. Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám.

Foto: Tino Kratochvil

Krušnohorské divadlo Teplice - Velký sál

Vstupné: 890 Kč / 940 Kč / 990 Kč

Hrací den: 11.11.2017 od 19:30 hod.

„Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, která podle nás právě tohle nabízela.“ Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band. „Je to naše v pořadí již šesté turné. Těším se na nové songy, nové kostýmy i stage design. Pro mě osobně je to i taková malá oslava desátých narozenin B- Side Bandu, které v této sezoně slavíme,“ říká bandleader Josef Buchta.

Zdroj: www stránky DK Teplice a Facebook @VojtechDykBSideBand

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku