Aktuality

08.11.2017 - Vojtěch Dyk & B-Side Band

Vojtěch Dyk & B-Side Band

V šestém turné zazní nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band.

Po roční odmlce vyplněné přípravou a realizací Bernsteinovy mše se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia. Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám.

Foto: Tino Kratochvil

Krušnohorské divadlo Teplice - Velký sál

Vstupné: 890 Kč / 940 Kč / 990 Kč

Hrací den: 11.11.2017 od 19:30 hod.

„Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, která podle nás právě tohle nabízela.“ Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band. „Je to naše v pořadí již šesté turné. Těším se na nové songy, nové kostýmy i stage design. Pro mě osobně je to i taková malá oslava desátých narozenin B- Side Bandu, které v této sezoně slavíme,“ říká bandleader Josef Buchta.

Zdroj: www stránky DK Teplice a Facebook @VojtechDykBSideBand

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku