Program zahájení lázeňské sezóny 2016

Soutěž s Primaobrazy.cz
Sklub.cz
BounceClan

Pátek 27.05.2016

Boží Koupák - Excelent stage

18:00Midwife
19:30Love makers
22:00Dj Mike Trafik
22:30PSH
00:01Mr . Twist /DE/
01:30Dj Hech

Boží Koupák - Basstards stage

18:0064
20:00Ian Rokka
22:00Turtlesquad & Line of Sight
00:01BassCoffe Djs

Boží Koupák - Pink Chill out stage

18:00Dj Joseph
22:00Dj JR.Schwing
00:0164

Sobota 28.05.2016

Scéna u Ptačích schodů

13:00BAROCK Barokní a rockové hity
14:30BLACK TIGER
16:00WOLFARIAN
17:30WISHMASTERS
19:00CITRON s LÁĎOU KŘÍŽKEM a TANJOU
21:15BUTY

Scéna za Domem kultury

13:30LUCIE REVIVAL
15:00TONYA GRAVES
16:30METALLICA REVIVAL CZ
18:00TRABAND
19:30SUPPORT LESBIENS
21:15VÁCLAV NECKÁŘ SE SKUPINOU BACILY „ MEZI SVÝMI“

Scéna na zámku

13:00JEŽKOVY STOPY
15:00UŽ JSME DOMA
17:00DÁŠA VOKATÁ & OLDŘICH KAISER
19:00NAVOSTRO
21:00LENKA DUSILOVÁ & BAROMANTIKA

Scéna na Náměstí svobody

09:30B. B. FLINK
11:30NORMAL + MELODICA
13:15MONOKL
14:45CARPATIA CASTLE
16:15BÁRY
17:45RAIN
19:30RADEK MOLNÁR a JOSEF DANČ BAND
21:00SABINA KŘOVÁKOVÁ s kapelou

Boží Koupák - Excelent stage

15:00Edafon
16:30Donnie Darko
18:00Sorry holka
22:00Yanna Band feat Martin Svátek & Erika Fečová
00:01Dj Fonzí

Boží Koupák - Basstards stage

19:00Dj Kinski
21:00Revibe&Aspect
23:00Dj Sqadra
01:00Neoangin&Spazma

Mušle

14:00BIG BAND TEPLICKÉ KONZERVATOŘE
15:30DALLAMVILÁG – CSALLÓKÖZ
17:00PŘÍVORANKA
18:30LOUNSKÁ 13
20:00JOSEF ZÍMA A ORCHESTR JIŘÍHO SLÁDKA

Neděle 29.05.2016

Scéna u Ptačích schodů

13:00KRAUSBERRY
14:30FLERET
16:00MIRO ŠMAJDA & TERRAPIE
17:30MOTORBAND s KAMILEM STŘIHAVKOU j. h.
20:00DAN BÁRTA se skupinou ALICE

Scéna za Domem kultury

13:30MICHAL TUČNÝ REVIVAL Plzeň
15:00KAREL KAHOVEC A GEORGE & BEATOVENS
16:30ŽALMAN & SPOL.
18:00ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA
19:30PETR BENDE & BAND

Scéna na zámku

13:00BIG BAND JULIUSE BAROŠE
15:00POLETÍME?
17:00KVĚTY
19:00SVATOPLUK & SVÁŤA KARÁSEK

Scéna na Náměstí svobody

11:30ZERO ZERO
13:00OVEČKY A OSTATNÍ
14:30SORRY HOLKA
16:00WAN MEN SONK
17:30MARTIN KETNER and TROUBLE HEROES
19:00RECYCLER ZZ TOP

Mušle

11:00ZUŠ ŽATEC
12:30GAUDEAMUS – ZUŠ TEPLICE
14:00REVIVAL SWING BAND PRAHA
15:30HELIGONKÁŘI Z PODŘIPSKA
17:00STRÁNÍCI
18:30KRUŠNOHORSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA
20:00NAĎA URBÁNKOVÁ A BOKOMARA


Chcete od nás dostavat aktuální informace
z našeho webu přímo na e-mail?

Sledujte násna Facebooku