Aktuality

19.08.2014 - Císařským vlakem do Kadaně

Císařským vlakem do Kadaně

V sobotu 23. srpna 2014 se v Kadani koná tradiční historická slavnost Císařský den – jako vzpomínka na příjezd římského císaře a českého krále Karla IV., který město navštívil v roce 1367. Na slavnost se můžete svézt zvláštním parním vlakem. Program slavnosti bude probíhat v Kadani na Mírovém náměstí a ve Smetanových sadech a pořadatelé slibují bohatý kulturní program. Navštívit můžete středověké tržiště s ukázkami řemesel a pro děti budou připraveny netradiční hry. Těšit se můžete na živá zvířata nebo třeba sokolnické a jezdecké ukázky.

 Za finančního přispění města Kadaň vypraví České dráhy na slavnost zvláštní parní vlak s názvem Císařský vlak do Kadaně. Pojede po trase Děčín hlavní nádraží, Ústí nad Labem hlavní nádraží, Teplice v Čechách, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň-Prunéřov a Kadaň. V Teplicích bude vlak v 8.46, v Bílině v 9.10 hodin. Parní vlak, v němž bude k dispozici 440 míst k sezení ve stylových historických vozech, poveze lokomotiva Štokr. Jízdenky zakoupíte u průvodčích parního vlaku. 

 Zdroj: http://iteplice.cz/

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku