O projektu

Lázeňská-Teplice.cz je projekt vytvořený Tepličáky pro Tepličáky a lidi z okolí, kteří se stejně jako my rok co rok těší na největší událost našeho města - na Zahájení Lázeňské sezóny.

Pro spoustu lidí znamená víkend, kdy probíhá zahájení, konec první poloviny roku a začátek léta. Dá se říct, že je to takový poloviční silvestr, který je také potřeba pořádně oslavit. Lidé s rodinami a přáteli vyrážejí do centra města, užívají si hudby a veškerých představení. Ochutnávají různé speciality a samozřejmě tradiční české pokrmy. Alespoň na jeden víkend se lidé dostávají pryč z každodenního maratonu a jednoduše courají po městě a relaxují. Pro někoho zahájení lázeňské sezóny znamená možnost potkat se se starými přáteli a zjistit, komu se jak v životě daří. Každé zahájení je ukončeno překrásným ohňostrojem. Tepličáci jsou na své město pyšní a zahájení lázeňské sezóny je tomu příkladem. Nikdo nezůstane doma, dokud neprojde celé centrum města. A přesně pro tyto lidi jsme připravili tyto stránky.


Aktuální zpravodajství a rozhovory

Na internetu není žádná jiná stránka, která by vás tak důkladně informovala o této velké události. Připravujeme aktuální zpravodajství o tom, co se na zahájení chystá. Budeme zde zveřejňovat rozhovory s lidmi, kteří se nějakým způsobem budou na zahájení podílet.


I Vy můžete tvořit obsah stránek

Obsah stránek může tvořit každý návštěvník, stačí nám poslat do redakce svůj článek nebo aktualitu a my ji zveřejníme. Autor samozřejmě nezůstane ve stínu a bude zveřejněn. Dáváme tím skvělou možnost dát o sobě vědět kapelám a umělcům, kteří budou prezentovat svoje umění na zahájení a díky našim stránkám mají možnost pozvat lidi na svoje představení. Pro ty, co to umějí s fotoaparátem nebo videokamerou, nabízíme možnost nahrát svou tvorbu k nám a ukázat své dílo všem návštěvníkům stránek.


Komplexní program o všem a pro všechny

Silnou stránkou našeho projektu bude zveřejnění programu zahájení. Budeme se snažit uvést co nejpodrobnější informace o tom, kde se co bude konat. Proto neváhejte a pošlete nám informace týkající se akcí nebo vystoupení, které proběhnou na zahájení.

Události na Facebooku

Všechny akce z programu budou vyexportovány na sociální síť Facebook, kde se bude moct každý vyjádřit k této události a uvést, jestli se jí zůčastní nebo ne. Kromě toho bude moct každý pozvat na danou událost i své přátele.

Naplánujte si vlastní program

Každý návštěvník stránek bude moct v programu vybrat jen ty události, které ho zajímají a na které se chce podívat. Stačí vedle každé události kliknout na ikonku “+” a událost se přidá do Vašeho programu. Pokud chcete událost odebrat, stači kliknout na ikonku “-” a tím událost ze svého programu vymažete. Svůj program následně můžete vytisknout nebo poslat na e-mail.
 

Lokalizace událostí

Pro ty, kteří nejsou z Teplic a neznají toto město tak dobře, jsme připravili pro každé stanoviště možnost zobrazení na mapě, aby každý mohl jednoduše zjistit, kde najde to, co ho zajímá.


Lázeňská-Teplice.cz pohodlně i v mobilu

Samozřejmostí je zjednodušená mobilní verze stránek pro vaše telefony, abyste si mohli jednoduše zobrazit naše stránky, podívat se na zpravodajství, nebo na program.


Archiv zahájení všech ročníků

Od roku 2011 budeme dělat archiv všech ročníků zahájení. To znamená, že návštěvníci stránek se budou moci podívat, jak probíhalo zahájení v minulých letech, shlédnout foto a video a také přečíst zpravodajství.


Katalog vystavovatelů

Podnikáte a máte na zahájení lázeňské sezóny svůj stánek, nebo poskytujete jiné služby a chcete, aby se o tom lidi dověděli? Kontaktujte nás a my to zveřejníme na našich stránkách. Určitě se registrujte i do příštích ročníků, protože plánujeme připravit kompletní katalog vystavovatelů se spoustou zajímavých informací a funkcí.


Registrujte svůj e-mail a buďte napřed

Jako návštěvník našich stránek máte možnost registrovat svůj e-mail a přihlásit se tím k odběru těch nejaktuálnějších informací o zahájení. Do budoucna plánujeme ve spolupráci s našimi partnery zajímavé soutěže pro uživatele našich stránek.


Lázeňská-Teplice.cz na Facebooku

Samozřejmostí je to, že náš projekt je v nejznámější sociálních sítí Facebook. Budeme tam zveřejnovat veškeré aktuální informace. Kromě toho plánujeme udělat živé zpravodajství přímo ze zahájení, abyste měli přehled o tom, kde se co dějě. Proto doporučujeme sledovat nás, aby Vám neuniklo nic zajímavého.


Nabídka spolupráce nejen pro teplické firmy

Neustále hledáme partnery pro náš projekt. Nabízíme spolupráci pro všechna média, která budou mít zájem. Také nabízíme zajímavé způsoby propagace produktu a služeb firem. Stačí nám poslat poptávku a my Vám obratem pošleme kompletní nabídku pro Vaše zviditelnění v Teplicích a okoli. Neváhejte a oslovte s námi celé město!

Partneři projektu

Sklub Studio Jump For Ladies Stav-idea Pro-idea, s.r.o. iTeplice

Chcete se zviditelnit? Staňte se naším partnerem!


Sledujte násna Facebooku