Aktuality

24.05.2013 - CO NEMINOUT NA LÁZEŇSKÉ?

CO NEMINOUT NA LÁZEŇSKÉ?

Každoroční slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Teplicích je největší městskou akcí pod širým nebem v Česku a máme se tak skutečně opět na co těšit. Proto všichni, kdo máte rádi živoucí lázeňské město Teplice, přijměte pozvání nejen na rozsáhlou kulturní nabídku, ale také na program přímo z dílny teplických lázní.

V první řadě je to skvělé lázeňské pivo, které svou loňskou premiéru zvládlo na jedničku, a proto si ho letos budete moci vychutnat hned ve dvou stanech. U hlavní scény i před vchodem do Lázeňského domu Beethoven se bude točit oblíbený Mistr lázeňský, svrchně kvašený pivní speciál. Alternativou pro vyznavače světlého ležáku plzeňského typu bude Ležák lázeňský.

Další velká pozvánka směřuje do Lázeňského sadu. Tady před vchodem do Lázeňského domu Beethoven na vás totiž čeká nejen bezedná informační banka o všem, co jste o teplických lázních chtěli vědět, nejen bezplatné ukázky masáží, které můžete vyzkoušet na vlastní šíji, ale také velká soutěž o pobyty, zážitkové masáže, hodnotné poukázky. Děti i dospělí tu vyhrávají drobné pozornosti hned na místě a hlavně všichni. Stačí se jen zúčastnit.

Rozhodně nevynechejte Lázeňskou uličku, kde se občerstvíte v čistě lázeňském stylu. Jen tak pro chuť zkuste naše oříškové oplatky s novou recepturou z lískových jader, dobrou svačinu najdete ve stánku s vonícím grilem a mistrovský oběd hodný lázeňských oslav vám připraví v Café Restaurantu Beethoven.

Slavnostní zahájení 859. lázeňské sezóny v Tepliích se koná v sobotu a v neděli 25.5. - 26.5.2013

Takže až si budete sestavovat plán po lázeňských oslavách, nezapomeňte do něj zahrnout: 

LÁZEŇSKÉ OPLATKY
Teplá křupavá oplatka má novou recepturu a je tak oříšková… Nejsou v ní žádná přidaná aromata, žádné vlašské ořechy, ale pouze lísková jádra!
Království originálních oplatek z Teplic najdete v Lázeňské uličce, bude otevřeno celý víkend od 10 do 18 hodin.

SOUTĚŽ O LÁZEŇSKÉ CENY
Vyhrát můžete pobyt, celotělovou masáž, poukázku do Café Restaurant Beethoven a další dárky! Stačí u stánku vyplnit soutěžní lístek. Určitě se zastavte, vyhrává totiž v podstatě každý, protože za účast v soutěži dostanete malý dárek už na místě.
Lázeňský infostánek se soutěžními lístky najdete před vchodem do Lázeňského domu Beethoven. Stánek tu bude v sobotu i v neděli od 10 do 18 hodin.

OBĚD HODNÝ LÁZEŇSKÝCH OSLAV
Kdy jindy svěřit polední menu právě lázeňské restauraci? Těžko hledat stylovější příležitost. Takže stačí se jen zahledět do nabídky u vchodu. Náš tip: Restované tygří krevety v italském chilli rizotu Carnaroli s pečenou limetkou a parmazán (185 Kč).
Stylovou lázeňskou restauraci – Café Restaurant Beethoven – najdete v Lázeňské uličce. Otevřeno je denně 11:30 – 23:00.

DOMÁCÍ LIMONÁDA NETRADIČNÍCH PŘÍCHUTÍ
Zkuste osvěžující okurkovou! Dětské jazýčky potěší melounová a konzervativce bezinková. Až si je na terase Kamenných lázní budete vychutnávat, obhlédněte celou zdejší speciální nabídku. Pod slunečníky novobarokních lázní se servíruje i Císařský trhanec, skořicová pěna s kávovými piškoty, česká palačinka s mákem a povidly…
Domácí limonádu i menu s puncem vídeňského dvora najdete v Café Restaurantu Sissi v Kamenných lázních s přízemní velkou terasou. Otevřeno je zde vždy od 10 do 21 hodin.

CIABATTA BURGER
Rychlé občerstvení nemusí rezignovat na kvalitu. Důkazem toho je lázeňský CIABATTA BURGER z dílny Café Restaurantu Beethoven! Křupavá rozpečená ciabatta svírá buď mleté hovězí z grilu s Barbecue omáčkou a čerstvou zeleninou, nebo marinované kuřecí s krémovou majonézou. Ať už zakotvíte na kterékoliv scéně, nezapomeňte vzít s sebou tu nej svačinu.
Stánek s Ciabatta Burgery najdete snadno už podle vůně z grilu před vchodem do Café Restaurantu Beethoven v Lázeňské uličce. Gril bude v pohotovosti v sobotu i v neděli od 12 do 18 hodin.

LÁZNĚ V TELEVIZI I NA VLASTNÍ ŠÍJI
Že se dá v lázních zažít nejen zázrak uzdravení, ale i spousta legrace vás přesvědčíme v promítacím stánku. Mezi jinými na obrazovce také uvidíte, jak známí moderátoři z rádia na vlastní kůži okusili zdejší skotské střiky. Vy sami pak můžete ve stánku vyzkoušet relax v podobě masáže šíje. Náš terapeut se zde bude celé odpoledne věnovat ukázkám masážních technik. 
Promítání o teplických lázních i bezplatné masáže šíje najdete ve stánku před Lázeňským domem Beethoven od 10 do 18 hodin.

A HLAVNĚ TOČENÉ LÁZEŇSKÉ PIVO!

Čtyři desítky vypitých padesátilitrových sudů a neustálý hrozen před stánkem potvrdily největší hit lázeňské už vloni. Takže pro letošek budou očekávání i sudy naplněny až po okraj! Nenechte si ujít tento stylový mok, svrchně kvašený pivní speciál Mistr lázeňský vařený původní pivní recepturou tak, jak ho pil sám Beethoven. Kdo bude chtít jít do důsledku, může se odít do pivního trička s výmluvným nápisem Mistr lázeňský!
Lázeňské pivo se točí ve stánku u hlavní scény od 10 do 22 hodin a také před vchodem do Lázeňského domu Beethoven od 10 do 18 hodin.

zdroj: www.lazneteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku