Aktuality

01.10.2013 - Den architektury v Teplicích

Den architektury v Teplicích

Den architektury, pořádaný ing. arch. Jan Hanzlíkem, šéfredaktorem webu Teplice-Teplitz.net, se uskuteční v Teplicích. Dvojakce se koná v sobotu 5. 10., sestává se z přednášky a workshopu; obojí se samozřejmě týká Teplic.

V první části čeká diváky přednáška Mgr. Jany Jíchové z Katedry sociální geografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Ta si jako téma své diplomové práce si zvolila výzkum vnímání strachu na pražském Žižkově a Jarově, což jsou lokality, jež mají pověst nebezpečných míst. O svých závěrech bude vyprávět i na sobotní akci.

V druhé části akce bude připraven workshop s názvem Teplice - obraz města navazující na přednášku, jehož obsah budou tvořit diváci sami. Kam chodíte v Teplicích na rande? Kam byste nikdy nevzali návštěvu? Kam se chodíte uklidnit? Kde je lidí hodně a kde liduprázdno? A proč zrovna tam? Jak člověk vnímá město? A co to je ten genius loci? To jsou otázky, na které bude hledat odpověď workshop s platformou Teplice-Teplitz.net. Pojďme vytvořit "emoční" mapu Teplic!

Vstupné na akci, která začíná od 16 hodin v teplickém klubu Božák je dobrovolné. 

http://iteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku