Aktuality

02.08.2013 - Divadlo na zámku slibuje pestrý program

Divadlo na zámku slibuje pestrý program

Od pátku 6. do neděle 8. září 2013 se koná již 11. ročník múzické přehlídky, který se tradičně uskuteční na vnitřním nádvoří teplického zámku, jež je sídlem regionálního muzea. A na co se návštěvníci můžou těšit? Mimo jiné například na Divadelní společnost Háta, která uvede americkou komedii Básník a Kočka v podání Lukáše Vaculíka a Kateřiny Hrachovcové. Dále na vystoupení rock´n´rollové skupiny Cadillac s nestárnoucím leaderem Pavlem Sedláčkem a v neposlední řadě na divadelní hru Milostné dopisy, ve které se představí Zdeněk Žák a Veronika Freimanová.

 Součástí víkendového programu budou prohlídky expozic Regionálního muzea v Teplicích, které se uskuteční v režii pracovníků muzea za samostatné vstupné a výstava loutek a maňásků v přízemí zámku věnovaná 60. výročí založení Maňáskového divadla Teplice.

Přístup pro diváky je přes Ptačí schody nebo ze Zámecké zahrady kolem románského křídla. Vstupné je stanoveno na celý odpolední blok (koncert + divadelní představení). Vstupné na dopolední pohádky a odpolední představení je stanoveno samostatně. Dvoudenní vstupenky možno libovolně kombinovat. Na odpolední koncerty a večerní divadelní představení je vypsáno samostatné vstupné 200,- Kč. Divákům se samostatným vstupným na večerní divadlo bude umožněn vstup na vnitřní nádvoří nejdříve půl hodiny před začátkem produkce. Na samostatné vstupenky se nevztahuje cenově výhodný letní předprodej, který je již v plném proudu.

Internetový zdroj: www.iteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku