Aktuality

21.05.2018 - DJ NobodyListen & Akvamen v Music baru Candy

DJ NobodyListen & Akvamen v Music baru Candy

Lázeňskou sezónu v Teplicích zahájí i NobodyListen s Akvamenem

Každoroční akce Zahájení lázeňské sezóny 2018 v Teplicích s sebou kromě oficiálního programu přinese i další zajímavou akci, která by neměla být přehlížena. Ve dnech 25. a 26. května 2018 totiž v centru města Teplice odehraje alternativní akce plná zajímavých hudebních interpretů z oblasti taneční hudby. Vystoupí zde například oblíbený pražský DJ a producent, který si říká NobodyListen, nebo známý DJ Akvamen.

Kdo hledá během tohoto slavnostního zahajovacího víkendu zajímavou večerní alternativu, kde se bavit, tak ji bezesporu nalezne v prostorách Music baru Candy (Masarykova třída 484/25 – naproti Pivovaru Monopol), který pro své návštěvníky otevírá mimořádně dva nové prostory na dvoře, kde sídlí oblíbený teplický bar. Celá dvoudenní akce proběhne tedy na třech místech zároveň. V Candy Baru, na dvorku za barem a v industriální hale, kde bude připravená hlavní stage, na které vystoupí hlavní DJs obou večerů.

Hlavní hvězdou celého víkendu bude pražský DJ a producent NobodyListen, který se proslavil nejen díky svým pravidelným akcím pod názvem Addict, ale i díky své kapele Vr/Nobody, kterou tvoří spolu se zpěvákem Václavem Roučkem. V pátek do Teplic dorazí pražská stálice a jistota plného hudebního parketu – Akvamen. „Nobody a Akvamen patří dlouhodobě mezi nejobsazovanější diskžokeje v Čechách a jejich sety jsou vždycky zárukou kvality, což dokazujou hlavně vyprodané kluby a festivaly,“ dodává jeden z pořadatelů celé akce. O zábavu se kromě headlinerů postará primárně lokální diskžokejská scéna v podobě Ian Rokky, Kinskiho, Notsureyeta, Aspecta, Rikyho a dalších.

Dvoudenní vstupenky zakoupíte v předprodeji za cenu 150 korun českých. Lístky budou k dispozici v Café Oliver Teplice, The Legends Rock cafe Teplice, Candy Music Baru a v prodejně RC modelů v Olympia Teplice. Vstupenky budou k prodeji až pátku 25. května odpoledne. Více informací naleznete na Facebookové události

Zdroj: Music bar Candy

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku