Aktuality

20.03.2014 - Do Bíliny na Dalibora Jandu a Partičku

Do Bíliny na Dalibora Jandu a Partičku

Kulturní scéna v Bílině prošla v posledních měsících velkou proměnou. Zájem o kulturní dění ve městě se zvětšuje, obyvatelé, ale i návštěvníci města Bíliny jsou spokojeni a překvapeni výbornou úrovní kulturních představení, jak hudebních skupin, zpěváků, nebo divadelních představení. "Jsem rád, že například do divadla si lidé nacházejí cestu. Poslední představení s Ivou Janžurovou, Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem s názvem Sbohem zůstávám bylo vyprodáno," říká ředitel KC kaskáda Bílina Martin Berger.

Ten upozorňuje, že na další představení, která budou následovat by se měli návštěvníci divadla zajistit vstupenky v časovém předstihu. "Nyní nás čeká další mimořádný divadelní zážitek, když do Bíliny přijede divadlo Na Jezerce Praha s Janem Hrušínským. 15. dubna se tak od 19 hodin mohou lidé těšit na divadelní komedii v režii Jana Hřebejka „Práskni do bot“, " říká Berger. 
Do konce března se v Bílině ještě uskuteční další zajímavé kulturní akce. "Pozval bych Vás do Kulturního domu Fontána kde 21. března proběhne Divadelní ples. Téma plesu „RETROMIX 20. STOLETÍ “. Program plesu zajistí Bílinské Divadelní Minimum. Hrát bude skupina Windi Band a moderuje ho Vladimír Hron. 
Pokračovat v Bílině budou i populární Bílinské 80´. Po koncertech Petera Nagyho a Petra Kotvalda v dubnu přijede do Bíliny Dalibor Janda. Koncert je naplánován na 4. dubna od 20 hodin. "V dubnu bych Vás rád pozval i na recitál jedné z nejvýraznějších osobností české hudební scény - Michal Horáček: Mezi námi. Michal Horáček uspěl v mnoha oblastech veřejného života, se vám osobně představí spolu se svými hosty v hudebním pořadu s vyprávěním o své tvorbě a s písněmi, které spoluvytvářel. Ve druhé polovině pořadu dostanou prostor i divácké dotazy," doplňuje Berger. 

A na pozoru by měli být už v těchto dnech příznivci populární Partičky. "Partička ve vzduchu - Tour 2014 zamíří do Bíliny 4. června. Akce proběhne od 20 hodin v letním amfiteátru v Bílině. "Vstupenky už nyní můžete zakoupit přes Ticketportal a každý kdo přijde se může těšit na výbornou zábavu pánů Suchánka, Genzera, Sokola a Chmely. Přijedou do Bíliny i Daniel Dangl a Marián Čurko," prozrazuje Berger. 

Zdroj: iteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku