Aktuality

27.06.2017 - Igor Barboi Trio

Igor Barboi Trio

Nevšední nástrojové složení, tři charizmatičtí hudebníci, hráčský um a odvážná aranžmá již tak dokonalých hudebních perel, počínaje jazzovými standardy, přes latinsko-americkou hudbu, až po populární kompozice - toť ve zkratce Igor Barboi Trio. Muzikanti, kteří dovedou zahrát valčík na čtyři a rádi provedou vzrušujícím labyrintem harmonicko-rytmických delikates toho, kdo poslouchá i srdcem.

Jazz Club Teplice - 30.6.2017 od 20:00 hod.

Vstupné: 120,- Kč

Členové skupiny:
Igor Barboi - akordeon
Hrál ve skupině hudebního skladatele Borise Gaglojeva, s tímto tělesem se zúčastnil v roce 1998 mezinárodního festivalu Alternativa v Praze. Také působil v teplické kapele Spolčení Hlupců. V roce 2013 založil Igor Barboi Trio. Vedle toho působí nyní v seskupení In Three TRIO a účinkuje s kapelou "Už jsme doma" na projektu 5 ran do čepice (Písně Krysáků a jejich přátel).

Martin Herbst - akustická kytara
Hrál v legendárních teplických uskupení jako je Radost nebo Čistírna pokaždé jinak. Účinkoval v projektech folková skupina Torzo, Blues Bujon a Stokixbluesband z Mostu a Bluescollective z Teplic. 

Vojtěch Čermák - violoncello
Oslovil na sklonku roku 2013 duo Igora a Martina s nabídkou spoluhraní. Obohatil tak jejich virtuózní muzicírování o četné operetní finesy a schönbergovské harmonie.

Video ukázka:

Zdroje: www stránky Jazz Clubu Teplice a Bandzone.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku