Aktuality

09.05.2024 - Kapela WOHNOUT

Kapela WOHNOUT

Jejich kapela byla počata někdy kolem roku 1988 a nastal prenatální věk. Zkoušeli, měli i dva veřejné koncerty, ale vesměs to bylo všecko takové neopravdové. Pravidelně koncertovat začali na jaře roku 1996 a od té doby odehráli stovky koncertů. To považují za jejich opravdové zrození. V roce 1999 jim vyšla první deska a v průběhu následovalo osm dalších. Také vydali jedno DVD, Bestofku a pár dokumentů. Největším jejich koníčkem jsou klipy, kterých mají mraky.

Jsou klubová a festivalová kapela. Do dvou kytar, basy a bicích zpívají všichni čtyři. Nejhorší na tom je, že nikdo z nich není soudný a zpívat nepřestane. Pokud je někdy někde uvidíte hrát, berte v potaz, že hudbu dělají sice srdcem, ale není to znát. Jsou totiž děsní kameňáci.

Nejúspěšnější skladbou této kapely je bezesporu "Svaz českých bohémů" (2012), publikovaná na YouTube. V roce 2020 dosáhla tato píseň 50 milionů zhlédnutí, což ji činí nejsledovanějším českým videoklipem na této platformě.

Nejnovější album, které vydali je z roku 2021 se jménem HUH! Toto album obsahuje 15 písní. 

 
 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku