Aktuality

05.09.2014 - Láska na kari

Láska na kari

Gurmánskou romanci nabitou chutěmi a vůněmi servíruje film režiséra Lasse Hallströma Láska na kari. Elegantní a vybraná francouzská gastronomie se zde střetává s pikantní a vášnivou kuchyní v barvách Indie.

Madame Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. Madame Mallory zjistí, jak velké nadání má její konkurent, mladý indický šéfkuchař, a svolí k tomu, že ho vezme do učení. Dva světy receptů a chutí v jedné kuchyni slibuje velké kulinářské dobrodružství. Zvláště pokud se ho zúčastní i krásná francouzská kuchařka. 

Film natočený podle románu Richarda Moraise má ve svém rodokmenu dvě velmi důležitá jména: jako producenti jsou pod ním podepsáni Steven Spielberg a Oprah Winfrey. 

The Hundred-Foot Journey

Romantický

USA, 2014, 122 min.

 

Režie: Lasse Hallström

Scénář: Steven Knight, Richard C. Morais

Hudba: A.R. Rahman

Hrají: Helen Mirren, Charlotte Le Bon, Rohan Chand, Manish Dayal

Premiere Cinemas Teplice:

 

Pátek 5. 9. P tit 2D 20:00
Sobota 6. 9. P tit 2D 20:00
Neděle 7. 9. P tit 2D 20:00
Pondělí 8. 9. P tit 2D 20:00
Úterý 9. 9. P tit 2D 20:00
Středa 10. 9. P tit 2D 20:00

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku