Aktuality

09.05.2018 - Lázeňská 13. - Unico Night Open Air

Lázeňská 13. - Unico Night Open Air

13. ročník největšího tanečního mejdanu v Teplicích od roku 2006 je opět tu.

I tento ročník vám Unico Me Club Teplice přináší vše, co k "lázeňské" neodmyslytelně patří! 2 x stage, výborní DJ´s, špičková kapela, super sound, který vás nenechá v klidu, několik barů, krásné Gogo tanečnice, nekonečno alkoholu, ta nejlepší atmosféra široko daleko a hlavně vy Partypeople z Teplic a okolí!

Unico Night Open Air
26.05.2018 ve 21:30-05:30 hod.

Venkovní krytá MAIN STAGE

V letošním roce vás rozhodně o nic neochudí, protože si pro vás Unico připravilo ještě víc vytuněnou krytou superstage než kdy dřív, která pro vás bude skrývat hned několik překvapení v podobě Ledscreen stěn, supersound, který vám projede tělem a zajistí tak euforický zážitek z hudby z této noci, dále hned několik sexy GoGo tanečnic, 10 špičkových DJ´s z České Republiky, kteří vás přesvědčí o tom, že zrovna vy jste na tom správném mejdanu! Bez pořádných ohňů, laserů, vertikal crya, cryo gunu na trošku zchlazení a dalších vychytávek by se tahle párty rozhodně neobešla.

LINE-UP:
DJ Enrico
Michael Burian - Official
DJ BRIAN CZ
Matt Raiden
DJ MIO
DJ LUDWIG
DOM QUARK
LYAM
Dan Haward
Beda

Vnitřní STAGE

V místě, kde alkohol poteče proudem a slovu kalba se nesmí říkat ne, se můžete těšit na trošku odlišný styl muziky, který vás donutí zůstat uvnitř Unica a rozjet to tak jako nikdy! 

LINE-UP:
DJ Roxtar
TOP DREAM COMPANY
DJ Tyler

Zdroj: Facebook Unico Me Club Teplice

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku