Aktuality

11.05.2018 - Letos vystoupí: ABBA World Revival

Letos vystoupí: ABBA World Revival

Originální provedení repertoáru slavné hudební formace ze Švédska.

Vychutnejte si kapelu 27.05.2018 v 18:00 hod. na scéně za DK Teplice.

ABBA World Revival z Prahy je desetičlenný soubor složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě světoznámé švédské skupiny ABBA.

ABBA World Revival nabízí originální provedení repertoáru slavné hudební formace a jejich vystoupení je 100% živá show - produkce deseti hudebníků.

Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70. let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby.

Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie.

ABBA World Revival představuje absolutní světovou špičku tohoto hudebního oboru a jejich vystoupení může být ozdobou akce a jistě nadchne každého posluchače bez rozdílu věku.

Video ochutnávka:

 Zdroje: www stránky a Facebook ABBA World Revival

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku