Aktuality

10.04.2015 - Letos vystoupí: BLUE ROCKET

Letos vystoupí: BLUE ROCKET

Jako další v pořadí vám představíme teplickou kapelu Blue Rocket.

Blue Rocket, to je Rocket´n´ Roll.

Modrou raketu je možné odstartovat několika způsoby. Ten nejosvědčejší, spolehlivě vedoucí k rozburácení budoucího bluesrockového požáru, spočívá v trpělivém vykřesávání jisker razantním škrtáním trsátka o struny otřískané kytary. Tuhle cestu zvolili členové kapely Blue Rocket koncem devadesátých let minulého století v Teplicích.

Kapela na své pouti bluerockovým vesmírem zažila průlety hvězdnými galaxiemi i dlouhé lety podél odvrácené strany měsíce. Odehrála už stovky koncertů. V palubních denících letů z minulých roků má záznamy o společných koncertech s Nazareth, The Yarbirds, Molly Hatchet nebo D.A.D. Ani první členové posádky si už nevzpomenou, kdy si poprvé zahráli s Radimem Hladíkem, Matrinem Krausem nebo Čechomorem.

Blue Rocket se hlásí k českým i světovým rockovým bardům, které poslouchali už jejich rodiče v divokých šedesátých a sedmdesátých letech. Přebírá od nich to nejlepší co nechali na svých černých dlouhohrajících deskách.

Kapela natočila řadu demosnímků, na jednom z nich spolupracovala i se studenty teplické konzervatoře. První CD, s názvem podle jedné z písniček Starej Kmen, skupina nahrála v letech 2008/2009.

V roce 2012 kapela vydala u vydavatelství Česká muzika komplet dvou CD a jednoho DVD. Nabízí v něm, vedle první desky, ještě novinku MODRÁ RAKETA a hodinový koncertní live záznam z televizního studia.

Zdroj: Facebook Blue Rocket

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku