Aktuality

21.05.2018 - Letos vystoupí: MILAN PEROUTKA SE SKUPINOU PERUTĚ

Letos vystoupí: MILAN PEROUTKA SE SKUPINOU PERUTĚ

Melodické písničky "o mně ze mě", jak říká frontman kapely Milan Peroutka.

Vychutnejte si kapelu 26.05.2018 v 17:30 hod. na scéně U Ptačích schodů.

Sestava: Milan Peroutka - zpěv / Šimon Martínek - kytara / Daniel Rojek - klávesy / Michal Beneš - baskytara / Michal Jiráň - bubny.

Kapela pro vás hraje chytlavé písničky vlastní tvorby už od roku 2013. Historie kapely sahá až do léta roku 2012, kdy začal zpěvák Milan skládat svoje první písničky. Instrumentální složka kapely začala vznikat koncem roku 2012, kdy se k Milanovi přidal tehdejší kytarista, baskytarista a bubeník. Hned na první společné zkoušce vznikly první písničky, které už dnes v repertoáru nenajdete. V únoru 2013 přišel do kapely klávesák Daniel, který s kapelou hraje dodnes. Z původní sestavy se postupně vyměnil bubeník, kterého v listopadu 2013 vystřídal Michal, poté kytarista, místo kterého od února 2015 hraje Šimon a později baskytarista, kterým je od června 2015 Michal. V této sestavě pro vás kapela skládá melodické písničky, které řadí do žánru poprocku.

Největší hity se pravidelně objevují na TV Óčko. Prvním singlem byl „Postavim kolem nás zeď“ (2015), ke kterému natočili první videoklip. Druhý videoklip vydali v létě 2015 k písničce „Tudututu.“ Nejnovější videoklip má k písničce Sofie (2017). Repertoár postupně rozšiřuje o další a další písničky. Ty nejoblíbenější vám ráda zahraje právě na ZLST.

Video ochutnávka:

Zdroj: www stránky kapely Perutě

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku