Aktuality

21.04.2015 - Letos vystoupí: ŠKWOR

Letos vystoupí: ŠKWOR

Jako čtvrtou v pořadí představujeme rockovou kapelu ŠKWOR!

Kapela vznikla na konci roku 1998. Zakládajícími členy byli tenkrát Petr Hrdlička (zpěv a kytara), Tomáš Kmec (basa) a František Vadlejch (bicí). V prosinci se kapela rozrostla ještě o Leo Holana (kytara). Původní repertoár skupiny byl založen víceméně na kombinaci trashmetalu a punku a skladby z tohoto období najdete na prvním oficiálním CD s názvem Mayday, které vyšlo u firmy Popron v listopadu 2000. 

Původní název Skwar se začátkem roku 2001 změnil na současný Škwor. Důvodem bylo časté komolení názvu pořadateli, takže se kapela rozhodla zachovat fonetickou podobu názvu s ponecháním dvojitého W.

V roce 2005 kapela získává Zlatou desku za 10 000 prodaných alb za desku Vyvolenej. V březnu 2007 Škwor vydává album s názvem Loutky. To se ihned dostává do TOP 10 nejprodávanějších alb v ČR (5. místo). Pilotním singlem a zároveň videoklipem se stává song Střepy. Následovala další alba Sečteno podtrženo (2009), Drsnej kraj (2011), Natvrdo (2012) a zatím poslední album Sliby & lži z roku 2013.

Zdroj: www.skwor.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku