Aktuality

28.04.2015 - Letos vystoupí: THE BACKWARDS

Letos vystoupí: THE BACKWARDS

Podle informací z DK Teplice letos vystoupí i nejlepší Beatles revival na světě! Tato kapela vyhrála New York Beatlefest v letech 1998 a 2003.

Co byli včera The Beatles, to jsou dnes The BACKWARDS!

Slovenská hudební formace The Backwards si zvolila cestu věrné interpretace hudby a projevu The Beatles jako vzdání úcty své nejoblíbenější kapele. V jejich případě nejde jen o jednoduché imitování The Beatles, ale kompletní nastudovaní od A po Z.

Absolutní věrnost kapele The Beatles:
Existuje spoustu kapel schopných naučit se hrát repertoár Beatles, ale je potřeba pořádná dávka talentu na správné zachycení výrazu, zvuku a ducha hudby. Tajemstvím úspěchu The Backwards je cit členů kapely pro detail. Každá vokální línie, harmonie, akordová změna, perkuse, či orchestrální part a mnoho, mnoho dalších podstatných detailů jsou poctivě nazkoušené a dokonale nastudované. Důkazem úspěchu The Backwards ve snaze o co nejvěrnější interpretaci hudby svého vzoru je ataké vítězství na New York Beatlefestu. V tomto směru jde o jednu z nejprestižnějších soutěží na světě. Konkurence je tu obrovská, a napříč tomu The Backwards získali v průběhu pěti roků dokonce dvakrát zlatou medaili.

Magické nástroje:
The Backwards natolik milují zvuk Beatles, že udělají cokoliv pro dosažení magické iluze jejich originálního zvuku na svých koncertech a nahrávkách. Používají navlas stejnou hudební aparaturu a oblíbené modely hudebních nástrojů Johna, Ringa, Georga a levorukého baskytaristy Paula, včetně napodobení specifického způsobu jejich hry.

The Backwards - to je dokonalý zvuk! 
Presvědčte se sami, že hudba The Backwards může znít stejně skvěle jako The Beatles! 

Zdroj: Facebook The Backwards - Beatles revival band

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku