Aktuality

03.05.2018 - Letos vystoupí: VÁCLAV NOID BÁRTA & BEKBEK CLAN

Letos vystoupí: VÁCLAV NOID BÁRTA & BEKBEK CLAN

Dámy, charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem Václav Noid Bárta letos na ZLST!

Vychutnejte si kapelu 26.05.2018 ve 21:15 hod.

Sestava: Václav Noid Bárta - zpěv / Jan Tulenko - kytara / Richard Scheufler jr. - drums / Jan Jakubec - bassguitar / Štěpán Eliáš - keyboards.

Václav Noid Bárta je charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem. Působil ve skupině Dolores Clan, se kterou vydal CD „Rány“. Vydal dvě sólová CD. První – “Václav NOID Bárta” a CD „Jedinej krok“, s kterým se vydal na dvě Tour s doprovodnou kapelou Back Back. 

Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák například s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Martinem Poštou a Lucií Bílou, se skupinami Arakain, Dymytry, Checkpoint. Je autorem hudby k muzikálu NĚMCOVÁ a k filmu KAJÍNEK, v němž ztvárnil také roli spoluvězně hlavního hrdiny. Složil a nazpíval ústřední píseň k seriálu OBCHOĎÁK pro TV PRIMA, kde účinkoval i v seriálu „Svatby v Benátkách". 

Na scéně Hudebního divadla Karlín zazářil již v roli Garcii v CARMEN, v rolích Jidáše Iškariotského a Piláta Pontského a Ježíše (od podzimu 2015) v JESUS CHRIST SUPERSTAR, jako Radames v muzikálu AIDA a Daniel v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY, Lurche v muzikálu THE ADDAMS FAMILY a v comebacku muzikálu CARMEN, BONNIE & CLYDE a SESTRA V AKCI.

Video ochutnávka:Zdroj: www stránky ROCKING BOOKING

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku