Aktuality

28.03.2014 - Navštivte teplické Planetárium

Navštivte teplické Planetárium

Již tuto neděli 30. března 2014 mohou návštěvníci zavítat do Planetária Teplice, kde je pro ně připraven zajímavý program. Již ve 14 hodin se mohou děti a jejich doprovod těšit na sérii tří filmových pohádek Pohádky a souhvězdí, ve kterých se znovu setkají se zvídavým popletou Rákosníčkem a vydají se s ním až na oblohu, kde bude potkávat různá souhvězdí a hvězdy.

Tentokrát v příbězích: Jak Rákosníček předjížděl Velký vůz a co z toho bylo, Jak Rákosníček zachránil Polárku před slunečním paprskem a Jak Rákosníček udělal z nebeského Draka kolotoč. Po pohádkách se děti seznámí s cirkumpolárními souhvězdími. 

Od 19 hodin shlédnou zájemci kombinovaný pořad Hvězdné nebe + hvězdný vesmír, který je v první části pomocí přístroje planetária zavede na oblohu a seznámí s aktuálními souhvězdími. Ve druhé části pak čeká na návštěvníky film o galaxiích, kvasarech, neutronových hvězdách a mlhovinách. 

ZDROJ: http://iteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku