Aktuality

11.06.2013 - PARTIČKA NA VZDUCHU UnL 12.6.

PARTIČKA NA VZDUCHU UnL 12.6.

Partička přijede do Ústí nad Labem v rámci svého turné Partička na vzduchu. Letní kino v UnL. Areál parku s letním kinem a přírodním divadlem o rozloze téměř 3,4ha má unikátní polohu na jihozápadně orientovaných stráních nad centrem města Ústí nad Labem. Prostor je součástí bloku vymezeného ulicemi Rooseveltova, Churchillova, Stroupežnikého a Bělehraská.

Takto rozlehlý prostor zeleně mohl expanzivní výstavbě města odolat jen díky svažitosti pozemků a obtížnosti základových poměrů, hrozících sesuvy. Je třeba si uvědomit, že geomorfologie terénu se tak postarala o nesmírně pozitivní skutečnost existence rozlehlého lesoparku přímo v centru města. Situování velké letní scény v takovémto místě, ale i celý prostor městské zeleně je dosud hrubě podceněn.

Hlavní přístup do areálu je z ul. Churchillova, kam jsou orientované reprezentativní vily, jejichž pompézní zahrady byly přeměny na park a následně na dnešní letní kino. Většina těchto dříve rezidenčních vil nejbohatších rodin města slouží v dnešní době jako vyšší městská vybavenost s převažující kulturně-vzdělávací a společenskou funkcí (Lidová škola umění, Dům dětí a mládeže, British council atd.).

Datum konání: 12.06.2013 20.30 h

Místo konání: Letní kino Ústí n. Labem - Ústí nad Labem

Cena: 450 Kč + 30 Kč manipulační poplatek 
Délka představení: 75 minut
Předprodejwww.ticketstream.cz/particka

Adresa kina:

Letní kino Ústí n. Labem

Velká Hradební 33

Ústí nad Labem 400 01

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku