Aktuality

29.04.2012 - Představujeme kapely #1 - Charlie Straight

Představujeme kapely #1 - Charlie Straight

Hodně lidí v diskuzích mělo velice pozitivní ohlasy na to, že na letošním zahájení vystoupí kapela Charlie Straight. Proto jsme se rozhodli, že to bude první kapela, kterou představíme lidem, kteří o ní ještě neslyšeli.

Trochu biografie

Skupina Charlie Straight vznikla v roce 2006 v Třinci. Jejími členy jsou Albert Černý (zpěv, kytara), Michal Šupák (klávesy, vokály), Johnny Cienciala (basa) a Pavel Pilch (bicí).

Jejich hudební styl je na pomezí popu a indie, není to typická česká kapela, jejich zvuk se spíš podobá zahraniční produkci. Slyšíte jejich písničky v rádiu a vidíte jejich klipy v televizi, ale mnohé z vás ani nenapadne, že je to česká kapela. Mají za sebou mnoho úspěchů, a to i v zahraničí, o čemž svědčí například ocenění na MTV European Music Award v kategorii Best Czech/Slovak Act. Kromě toho mají tři ocenění Anděl a další ceny.

Charlie Straight zpívají výhradně v angličtině. Mají spoustu velice kvalitních videoklipů, které jsou velmi úspěšné, svědčí o tom počet zhlédnutí na youtube, doporučujeme navštívit přímo jejich kanál, kde najdete všechna videa. Kluci přijedou zahrát na slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, těšit se na ně můžete v neděli 27. 5. 2012 na velké scéně u ptačích schodů v 19:00. Pokud na ně dorazíte, určitě se přidejte do této události, kde se můžeme podělit o své zážitky.

Videoklipy

Oficiální stránky kapely: www.charliestraight.com

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku