Aktuality

13.06.2013 - SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ

SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ

Touto rozpustilou komedií o lásce, sexu a manželských trampotách Divadlo pod Palmovkou volně navazuje na jednu ze svých divácky nejúspěšnějších inscenací - Výstřely na Brodwayi. Inscenace Sex noci svatojánské byla na XII. ročníku GRAND FESTIVALU SMÍCHU v roce 2012 odměněna Cenou studentské poroty.

Jednoho letního dne se do vily ukryté v idylických lesích sjede nesourodá společnost: poněkud potřeštěný vynálezce Andrew řešící svou sexuální frustraci vymýšlením prapodivných vynálezů a jeho půvabná manželka Adriana zde přivítají geniálního, ale zdánlivě úzkoprsého filozofa Leopolda a jeho nastávající manželku, ve všech směrech okouzlující Ariel. Již tak dosti třaskavou směs doplní záletný a bezuzdně milující lékař Maxwell a jeho v ničem nekomplikovaná přítelkyně Dulcy. Brzy je jasné, že název hry není zvolen náhodou. 

Autor: Woody Allen 
Produkce: Divadlo pod Palmovkou.
Režie: Petr Svojtka. 
Hrají: Radek Valenta , Simona Vrbická , Jan Teplý , Henrieta Hornáčková j.h. , Dušan Sitek , Ivana Jirešová j.h. , Jolana Běhounková. 

Kdy: 18.06. 2013 / 19:00

Kde: Krušnohorské divadlo

Vstupné: 200,- 250,- 300,-Kč

zdroj: www.dkteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku