Aktuality

18.05.2011 - Skutečná párty pro 2000 lidí v den lázeňské začíná až večer!

Skutečná párty pro 2000 lidí v den lázeňské začíná až večer!

Loňskou akci Summer Session v klubu Unico ME na teplických Stínadlech si nenechalo ujít obrovské množství lidí. Letos nese akce nově název Summer Sensation 2011. Předpokládá se stejná účast, ale tentokrát dorazí extra hosté!

V první den Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, 28.května ve 20:00, otevře klub Unico ME své brány až pro 2.000 návštěvníků na pátém ročníku velkolepé akce Summer Sensation 2011. Otevřeny budou obě dvě haly i přilehlé terasy a stejně jako loni, i letos bude speciálně pro tento večer před klubem postavena krytá venkovní stage. Chybět nebude ani tradiční Red Bull stan s barem a pro prvních 600 hostů je navíc připraven uvítací drink zdarma.

Těšit se můžete na celou řadu umělců a tanečníků, na své si přijdou milovníci široké škály hudební produkce. Největší hala bude zaměřena především na nejznámější světové dance & pop & rnb hity v podání excelentní dvojice djejů Rockstar & Friky na Jägermeister Megaparty. Těšit se můžete na posílený zvukový a světelný park, několik plasmových televizí, exkluzivní tanečnice a tanečníky, drink komando a další. Druhá hala potěší příznivce českých a oldies hitovek, které si vezme na starost DJ Bimbo a na nejpopulárnější venkovní stagi vystoupí hlavní host večera, česká špička, DJka Lucca. Spolu s ní se za mixážní pulty postaví DJ David Novacek (Germany/CZ), a rezident a spoluzakladatel akce, trancový mág, DJ Tomangel.
 


 

Kompletní článek najdete na partnerském portálu iTeplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku