Aktuality

23.04.2018 - THE LOSER(S)

THE LOSER(S)

Vedle výher přináší život také prohry. Novocirkusové představení tanečníků a akrobatů pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts v Krušnohorském divadle Teplice.

Vítězové prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent – akrobatické duo DaeMen – oslovili další performery z řad tanečníků a akrobatů a pod produkcí jejich vlastní umělecké agentury United Arts vznikl nový divadelně akrobatický projekt THE LOSER(S), ke kterému přizvali uznávanou choreografickou persónu Jarka Cemerka. I když se v tomto projektu herecky objevuje pouze polovina dua DaeMen, akrobat Petr Hornicek, i přesto se diváci mají nač těšit.

Krušnohorské divadlo Teplice – Velký sál

Neděle 29.4.2018 od 18:00 hod.

Vstupné: 220 Kč / 260 Kč / 300 Kč
Sleva: Senior pas. Student. Majitelé Bonus karty: 30 %. Hromadná sleva při zakoupení 8 a více ks vstupenek: 50 %.

Režie: Jarek Cemerek

Akrobatické sestavy: Petr Horníček

Hrají: Jana Vrána (Žena), Jana Telcová (Její alter ego), Matyáš Ramba (Vyvolený lůzr), Petr Horníček, Jindřich Panský, Lukáš Macháček a Vítězslav Ramba (Lůzři), Ondřej Havlík - Endru (Letuška a komentátor). 

Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Vpřed se ubírá cestou krkolomnou, trnitou a záblesky radosti dávají naději, že třeba někdy dospěje k cíli a zvítězí. O komické situace se postará hudebník Ondřej Havlík, který děj provází beatboxem.

Video ukázka:

 
Zdroje: www stránky DK Teplice a Losers Cirque Company

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku