Aktuality

13.06.2013 - V Božáku se přistavuje

V Božáku se přistavuje

Teplické sdružení Pohip.Com o. s. o víkendu oficiálně představí rozsáhlý projekt na rekonstrukci sklepení pod clubem 3ožák. V prostorách vzniknou hudební zkušebny, fotodílna, výstavní plochy, u-rampa a zázemí pro skateboardisty. Práce budou probíhat v režii členů skateboardingového klubu během letních prázdnin a start provozu proběhne již v září.

Finanční zajištění celé akce přibližuje vedoucí projektu Jindřich Frankenfeld: "Rozpočet jsme naplnili z více zdrojů - částečně příspěvkem Ústecké komunitní nadace, která náš projekt podpořila v rámci grantového řízení, částečně investujeme z vlastního. Na potřebných 120 000,- Kč nás, jak věříme, dostane výtěžek z nadcházejícího benefičního víkendu."

Zmíněná akce proběhne během pátku/soboty v clubu 3ožák a dlouhý seznam účinkujících kapel a djs si můžete prostudovat pod textem. Umělci vystoupí zcela zdarma a 100% z vybraného vstupného tak poputuje přímo na nákup materiálu na stavbu u-rampy. "Jednodenní vstupenky začínají již na 60Kč, ale za pořádnou rukavici "od komenskýho vejš" se na Vás taky zlobit nebudeme, jestli si rozumíme" nabádá návštěvníky výběrčí Marty, jehož přátelský úsměv se při pokusu o platbu v mincích okamžitě promění v neprostupnou kamennou tvář. Zárukou úspěchu však není ani toto citlivé umění kasastylu a pořadatelé tak pro jistotu zohlední i množství prodaných drinků. Z každého vypitého přibude do kasy 5 Kč a z nápojů věnovaných sponzory dokonce celých 100%. 

Co se programu týče, kromě clubových koncertů a edukativní návštěvy spodního patra s informacemi o celého projektu je připraven též (ne)jeden exkluzivní zážitek. V pátek mezi 19-21h proběhne "den otevřených dveří" a návštěvníci budou mít možnost vůbec poprvé v historii navštívit a důkladně omrknout veškeré (nechvalně známé) a hlavně neveřejné prostory, kam se jako normální smrtelníci nemají šanci dostat. Na krátko se veřejnosti otevřou zkušebny, studio, backstage... i koupelna. Těšit se můžete také na čerstvou aukci, která proběhne ve spolupráci s Freshlabels.cz.

Club otevírá v 19 hodin, akce startují od 20, resp. 21 hodin a vstupenky pořídíte v klidu na místě. (red)

Víkendový program klubu: 

PÁTEK 14.6. 
▶ 20h PIXLA /Punk
▶ 21h SANDOKAN REBELLS /Hc-Punk
▶ 22h THE SEEGERS /Punk-Rock
▶ 23h MODERN DAY BABYLON /MetalCore
▶ 00h REMEMBER THE HEROES /Punk-Rock
▶ 01h Djs®Afters v barovém mixu

SOBOTA 15.6. 
▶ 21h BIOPUNK_Live /Ambient
▶ 22h JOSEPH /Dubstep
▶ 23h PHAKOV /Tech/Breakzz
▶ 00h TEMNOTA /Rap
▶ 01h JR.SCHWING /House
▶ 02h FRANK THE SPACE /Breakzz
▶ 03h DJ SQADRA /Dnb wake-up bar set>
▶ 04h IAN ROKKA & KINSKI /Maximal-Tech

zdroj: www.iteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku