Aktuality

13.05.2013 - V sobotu severočeský Woodstock

V sobotu severočeský Woodstock

Jeden z prvních počinů letošní sezony venkovních festivalů připravila parta nadšenců z vesničky Roudníky nedaleko vznikajícího jezera Milada na pomezí teplického a ústeckého okresu. Koná se tuto sobotu 18. května a je zcela zdarma.

 "Vloni jsme si vyzkoušeli menší koncerty a měly úspěch, proto jsme se rozhodli uspořádat festival na louce," říká Jan Galáš, jeden z organizátorů. Na akci, která má název Rock Na Můstku, se podařilo získat šestici kapel. "Všichni hrají zadarmo, proto i vstup na fesťák je volný. Kapely si budou moci vybírat do klobouku dobrovolné příspěvky," doplňuje Lukáš Bažant. Baskytarista a zpěvák skupiny Modlanská skládka se k organizačnímu týmu připojil po loňských úspěšných koncertech. 

Kromě punkerů z Modlan na festivalu zahrají zkušení undergroundoví matadoři Ryba v pasti či bořislavský hardcore punk Mizefsy. Mladou vlnu zastupují teplické kapely The Seegers a Horny Evils. "Na závěr zahrají Gravetherapy z Hrobu. To je dost hustej nářez," slibuje Bažant. 

Program začíná v sobotu 18. května již od 13.00 hodin. "Protože Roudníky leží na cyklostezkách, doporučujeme, aby diváci přijeli na kole a vzali si sebou spacáky nebo stan," upozorňuje Galáš. Z Ústí nad Labem do Roudníků zajíždí linka MHD číslo 12, z Teplic se dá jet do Modlan linkou 121, odsud je to do Roudníků asi dvacet minut pěšky. "Pro případ nepříznivého počasí máme připraveny velké stany a o občerstvení nebude nouze," láká Galáš. 

zdroj: Karel Schön / www.iteplice.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku