Aktuality

02.12.2013 - VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Máte zájem o sportovní web, nebo víte o někom kdo by ho využil? Neváhejte a soutěžte s námi o řešení SKLUB. Komplexní řešení pro sportovní klub zcela ZDARMA.

Neváhejte a posuňte svůj sportovní klub na vyšší úroveň. Automatické počítání tabulek, statistik, vestavěné Bergerovi tabulky, možnost vkládat videa, fotogalerie a spoustu další věcí.

Informace o projektu sklub najdete na www.sklub.cz.

Chtěli by jste vyhrát užívání služby SKLUB zcela ZDARMA? Tak určitě čtěte dál. Stačí nám poslat jakoukoliv fotografii z archivu vašeho klubu. Tyto fotografiie následně umístíme na web a facebook, kde budete moci od 10.12. do 20.12. hlasovat. Týmy jejichž foto získá nejvíce hlasů, vyhrají užívání na službu SKLUB zcela zdarma. Vyhrávají 3 nejlépe ohodnocené fotografie.

Pravidla soutěže:

1. Fotografie mohou být zaslány nejpozději do 10.12.2013, od tohoto dne bude možné hlasování až do dne 20.12.2013. Následně bude soutěž vyhodnocena. Výherci budou uvedeni na webu a budou informování na kontaktní email. Do nového roku 2014 tak už vstoupí s novým webem.

2. Soutěž je pouze pro nové zákazníky, nesmějí se tak registrovat stávající uživatelé služby SKLUB (oddíly již registrované).

3. Fotografie zasílejte pouze emailem na adresu: info@sklub.cz, jako předmět uveďte "VÁNOČNÍ SOUTĚŽ".

4. Do soutěže se můžou zapojit fotbalové, futsalové, basketbalové, hokejbalové, hokejové, florbalové, volejbalové a kuželkářské týmy.

Co jako výherce získám:

1. místo - Užívání služby SKLUB (standardních šablon) na 5 let ZDARMA

2. místo - Užívání služby SKLUB (standardních šablon) na 3 roky ZDARMA

3. místo - Užívání služby SKLUB (standardních šablon) na 2 roky ZDARMA

Ukázky skinů:

*firma Pro-idea s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv měnit pravidla soutěže. 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku