Aktuality

05.03.2015 - VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM

SImona Stašová a Michal DLouhý v hlavních rolích hořko-sladké komedie o tom, jak si udržet živé manželství. Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a sledování fotbalu v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho žena Livie byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika.

Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená a následně od detektiva film odkoupí. Kompromitující materiál se však náhodně dostane manželovi do rukou. Odebere se proto na venkovskou chalupu, aby si v klidu všechno prohlédl, a nestačí se divit. O překvapení není nouze. Stejnojmenný slavný film natočili v roce 1982 Alberto Sordi a Monica Vittiová v hlavních rolích, a Sordi se ujal i úlohy režiséra. Na divadle byla hra poprvé uvedena v roce 2012 v Římě v úpravě a režii Renata Giordana, který se zároveň zhostil role soukromého detektiva.

Autor: Renato Giordano a Rodolfo Sonego 
Produkce: Agentura HARLEKÝN s.r.o. ve spolupráci s Divadlem ABC. Premiéra 7. 3. 2015
Režie: Vladimír Strnisko 
Hrají: Michal Dlouhý , Simona Stašová , Andrea Daňková , Vasil Fridrich/Petr Vančura. 

Vstupné: 250,- 300,- 350,-Kč
Předplatné: D2, E
Předprodej od: 08.02. 2015

Komedie

Krušnohorské divadlo:

 

08.03. 2015 / od 19:00

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku