Aktuality

06.12.2013 - Vladivojna La Chia

Vladivojna La Chia

Do hudebního světa poprvé vstoupila Vladivojna la Chia roku 2001, kdy vydala první EP se skupinou Kočičíčíči. O rok později spoluzaložila kapelu Banana, se kterou natočila alba Banana, Trip a Jungle. Na sólovou dráhu se vydala v roce 2009 úspěšným albem Tajemství Lotopu. Na základě tohoto alba navázala spolupráci s Janem Hřebejkem a složila hudbu k jeho filmu Nevinnost z roku 2011, díky níž si vysloužila nominaci na cenu Českého lva a druhým místem proměnila nominaci na Cenu české hudební kritiky.

Téhož roku vydala své druhé album Bohémy, spolu s knížkou vlastních ilustrací a bajek s názvem Vladibajky. Z výtvarného umění se zabývá tvorbou grafik, kreseb, maleb a komiksem, ty pak vystavuje na společných i samostatných výstavách. Už pět let má vlastní pořad na ČR3 Vltavě s názvem Čajovna. V poslední době složila hudbu k divadelní hře Molly Sweeney, která měla premiéru 13. června v divadle Rokoko. 

 Ukázka:

v Jazz Clubu: 14.12.2013 Vladivojna La Chia

Vstupné: 120,- Kč

www stránky: http://www.vladivojna.com

Vstupenku je možné koupit v předprodeji ZDE

 

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku