Aktuality

04.10.2013 - YVONNE SANCHEZ & PEDRO TAGLIANI ( Brazilie )

YVONNE SANCHEZ & PEDRO TAGLIANI ( Brazilie )

Své třetí album Songs About Love natočila přední dáma české jazzové scény Yvonne Sanchez ve spolupráci s brazilským kytaristou Pedrem Taglianim. V komorním provedení písní vyniká výjimečný, dráždivě zastřený a výrazově bohatý hlas vokalistky kubánsko-polského původu. Latinské hudební kořeny a záliba v jazzových standardech daly vzniknout originání úpravě písní jako As Time Goes By, The Look of Love, Night and Day nebo Cry Me a River.

v Jazz Clubu: 5.10.2013 YVONNE SANCHEZ & PEDRO TAGLIANI ( Brazilie ) 

Vstupné: 180,- Kč

www stránky: http://yvonnesanchez.eu/

Vstupenku je možné koupit v předprodeji ZDE

Yvonne Sánchez je dle kritiků dáma z hlasem po kterém v žilách tuhne krev! 

Pedro Tagliani, žijící v Mnichově, je všestranný muzikant a skladatel. Své originální pojetí hry na klasickou kytaru uplatňuje v mnoha projektech i ve spolupráci s řadou mezinárodně uznávaných muzikantů. Autorsky se podílel i na předchozím albu zpěvačky My Garden (Warner Music), které bylo nominováno na cenu Anděl v kategorii Album roku. Yvonne Sanchez byla, za toto i své debutové album Invitation, nominována na zpěvačku roku v kategorii Jazz & Blues.
Úspěšná spolupráce tohoto jedinečného dua vyústí i v tomto roce sérií koncertů po Evropě.

 

Malá ochutnávka:

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku