Aktuality

20.05.2011 - Zastavte se na Letné čeká vás Veselý kopec

Zastavte se na Letné čeká vás Veselý kopec

V rámci zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 28.-29. 5. Vás zveme na zajímavý program s názvem Veselý kopec - Hrádek na Letné.

Děti jistě potěší RC modely aut, vrtulníků, lodí, tanků, překážková dráha, mohou se svést na koníčcích, prohlédnout si dravé ptáky, papoušky i rybičky. Na řemeslném jarmarku si můžete zakoupit tradiční výrobky, děti si zde mohou ověřit svou zručnost ve tvořivých dílnách. V areálu budou k vidění historická vozidla, pivovar Holba se svým pivem z hor, otevřena bude i rozhledna Stráž císaře Františka Josefa.

Sportovně založené kolegy zveme k účasti v běhu do Letenských schodů, otestovat nová kola Bike SCOTT, či outdoorové vybavení zn. HUSKY. Pro odvážné je zde horolezecká stěna. Dále si můžete sestavit sportovní tým a zahrát si s kolegy novou hru bossaball.

Jste fotbalovým nadšencem, nebo příznivcem beach volejbalu? Rádi byste zažili pocit při sportu zvaném capoiera, nebo jste spíše zdatný tanečník? Tak jste zde správně seznamte se s BOSSABALLEM

Prohlédněte si program akce zde

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku