Aktuality

27.05.2011 - Zveme Vás na alternativní akce o kterých se toho v programu moc nedozvíte

Zveme Vás na alternativní akce o kterých se toho v programu moc nedozvíte

Myslíte si, že Zahájení lázeňské je pořád to stejné? Že by chtělo osvěžit program něčím novým a zajímavým? Máme pro Vás tip na přesně takové akce, které se líší od toho na co jste již zvyklí. Neseďte doma a přijďte podpořit lidi, kteří se snaží dělat něco proto, aby Zahájení lázeňské bylo opravdu vyjímečným a zajímavým zážitkem.

Vernisáž největší středoevropské fotografické soutěže Photo Annual Awards

Poprvé na Lázeňské můžete uvídět fotografie ze světově uznávané soutěže Photo Annual Awards které se zúčastnilo na 130 fotografů z celkem 18 zemí. Mezi těmito fotografy můžeme naleznout dva držitele cen World Press Photo, jako i mnoho dalších držitelů prestižních cen ze soutěží WorldPhoto.org, New York Photo Festival apod.

eŠATNA STREET JAM

eŠatna.cz a Pohip.com o. s. pro tebe připravili pořádnou dávku tance a adrenalinu. Uvidíš battle nejlepších českých break dance crew, bmx flatland exhibice a spoustu dalšího.

Kompletní program a infomrace najdeš na http://www.facebook.com/event.php?eid=101261586630967&ref=ts

Streetballový Marathon

Fireball Team Teplice Vás zve na Streetballový Marathon. Přijďte se podívat jak streetball (pouliční variantu basketballu) hrajou hráči Teplické Streetballové ligy a můžete se i připojit a poměřit síly s nimi nebo mezi sebou.

Kompletní program a infomrace najdeš na http://www.streetball21.cz/

FRESH! LÁZEŇSKÁ

Urban Street fashion store – Freshlabels.cz pro Vás také připravili alternativní program na den Zahájení lázeňské sezóny. Těšit se můžete na dvě módní přehlídky, které Vás zaručeně nebudou nudit. Kromě toho ve měste můžete potkat 2 street teamy, které budou hledat po Teplicích lidi v zajimavých outfitech a fotit je do Polaroid fashion battlu, soutěž o poukazy za 2000, 1000 a 500 Kč na nákupy. Kromě nabítého programu je prodloužená otevírací dobu offline store, kde pro Vás budou připravené zajímavé slevy a spousta dárku.

Kompletní program a informace najdeš na http://www.facebook.com/event.php?eid=213103375386944&ref=ts

Summer Sensation Unico Me Club

Na večer je pro Vás připravená opravdu velká a programem nabitá akce v teplickém klubu Unico Me.

Těšit se můžete na celou řadu umělců a tanečníků, na své si přijdou milovníci široké škály hudební produkce. Největší hala bude zaměřena především na nejznámější světové dance & pop & rnb hity v podání excelentní dvojice djejů Rockstar & Friky na Jägermeister Megaparty. Těšit se můžete na posílený zvukový a světelný park, několik plasmových televizí, exkluzivní tanečnice a tanečníky, drink komando a další. Druhá hala potěší příznivce českých a oldies hitovek, které si vezme na starost DJ Bimbo a na nejpopulárnější venkovní stagi vystoupí hlavní host večera, česká špička, DJka Lucca. Spolu s ní se za mixážní pulty postaví DJ David Novacek (Germany/CZ), rezident a spoluzakladatel akce, trancový mág, DJ Tomangel.

Kompletní program a infomrace najdeš na http://www.facebook.com/event.php?eid=196271940407151&ref=ts nebo na www.unicomeclub.cz

Zájezdy k moři, kvalitní elektronika, luxusní oblečení

Parfémy, kabelky, vystoupení, Teplice, Ústí nad labem, Olympia, Galerie, Fontána, výprodej, slevy, oblečení, elektronika, Fresh labels

Zpět na výpis aktualit

Komentáře


Sledujte násna Facebooku