Sobota 25.05.2013
Dvůr Gymnázia Teplice
14:00Koncert studentů Gymnázia Teplice
Parkoviště před restaurací Slavia
celý denPouťové atrakce
Letenské schody - Letná
10:00 - 19:00KOLA NA LETNÉ BAJKOVÁNÍ S REGALEM SE SKOTTY
Klub Dublin Pub
23:59FACES ARE FICTION - koncert
Scéna u Ptačích schodů
13:00TANGO+ M. IMRICH
14:30THE APPLESS
16:00THE PROSTITUTES
17:30JAKSI TAKSI
19:00PORTLESS
21:15ANETA LANGEROVÁ
Scéna za Domem kultury
13:30MOTÖRHEAD Czech republic revival
15:00ALANIS MORISSETTE revival
16:30DRUHÁ TRÁVA
18:00 LAURA E JEJÍ TYGŘI
19:30TRABAND
21:15PETR KOLÁŘ
Scéna na zámku
13:00 BIG BAND ČESKÁ LÍPA
15:00JAN BUDAŘ A ELIŠČIN BAND
17:00JANA KOUBKOVÁ QUARTET
19:00VLADIVOJNA LA CHIA
21:00BOOGIE BOYS (PL)
Scéna na náměstí Svobody
09:30NA POSLEDNÍ CHVÍLI (Dubí)
11:30ŽÁDNÝ SMĚR (Teplice)
13:15SCHLAK (Teplice)
14:45DARWIN(Teplice)
16:15STARÁ ŠKOLA (Ústí n.L.)
18:00AKU AKU (Teplice)
19:30FUNKY BAND s JANEM BENDIKEM a RADKEM MOLNÁREM (Teplice)
21:00MOTORBAND (Teplice)
Mušle
09:00DDM –Teplice,Duchcov a Bílina – taneční a hudební vystoupení
14:00PICHLOVANKA
15:30KÖRIS – CSELENGÉK(maďarský folklorní soubor)
17:00DOUBRAVANKA
18:30STANLEY´S DIXIE STREET BAND
20:00EVA A VAŠEK
Krupská ulice
10:00 - 18:00CHAJAG a MURICIO CHICO - etnická hudba z Ekvádoru a z Peru
21:30V. MUŽÍK - ohnivá show
celý denSAFFRON TRIBE - orientální tanec, kartářka, aromaterapie
celý denK. M. KOPECKÝ - loutkoherecká skupina, živé sochy
celý denLeonardo Di Monti, jablonecké korálky, bižuterie, malování portrétů
celý denHUSKYCZ – upoutávka (stany)
celý denJ+M FALCON s.r.o. – koupelové soli, krémy
Zahradní dům
09:00 - 16:0028. ročník sportovního setkání vozíčkářů
17:00 - 18:00Relax&AKAS party
Zámecká zahrada
10:00 - 16:00BOTANIKA NETRADIČNĚ
celý denVOJENSKÝ TÁBOR
celý denJEZDECKÝ KLUB TEPLICE - projížďky na koních a pony pro děti
celý denW PROMOTION – facepaiting - malování na tělo a obličej
celý denJEZDECKÝ KLUB RANČ VĚTRNÉ ÚDOLÍ - projížďky na koních
celý denDANCE MISSION – exhibice na kole, závody RC modelů
Kolonáda domu kultury
08:30Dechový orchestr MOSTEČANKA a soubor mažoretek KAMELKY
celý denROZJEĎTE TO PRO DOBROU VĚC - oranžové kolo Nadace ČEZ
celý denLÁZEŇSKÝ AUTOSALON
Kolostůjova kašna
11:15CÍRKEVNÍ ŽEHNÁNÍ LÁZEŃSKÝCH PRAMENŮ
Kolonáda za divadlem
11:30Vernisáž výstavy
celý denPHOTO ANNUAL AWARDS Výstava vítězných fotografií největší středoevropské mezinárodní soutěže
Náměstí svobody
11:00SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 859. LÁZEŇSKÉ SEZONY
celý denAUTOSALON CHEVROLET
celý denKAVÁRNA MLADÉ FRONTY DNES
Zámecké náměstí a Malé zámecké nádvoří
celý denPonořte se s námi do historie a dávných časů…..
celý denŘEMESLNÝ TRH – dobové tržiště s ukázkami starých dovedností a řemesel
celý denLEGENDA O PRAVŘÍDLE Divadlo Orry, o.s
celý denPŘEHLÍDKA VOJENSKÉHO VÝCVIKU NAPOLEONSKÉHO VOJSKA k 200. výročí bitvy u Chlumce
Šanovský park
09:00 - 13:00DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE - prezentace zájmových činností
celý denVAŘENÍ MAĎARSKÝCH SPECIALIT
celý denPROJÍŽĎKY NA KONÍCH A PONÍCÍCH
Beuronská kaple
10:00Koncert student Gymnázia Teplice
Kostel sv. Jana Křtitele
celý denVYHLÍDKA Z VĚŽE KOSTELA SV. JANA KŘTITELE
celý denVYHLÍDKA Z VĚŽE KOSTELA SV. JANA KŘTITELE
Lázeňská ulička
celý denLÁZEŇSKÉ OPLATKY, LÁZEŇSKÉ SUVENÝRY
celý denMISTROVSKÁ KUCHYNĚ – vybrané menu speciálně sestavené kuchaři Café Restaurantu Beethoven
celý denHLAVNÍ STAN LÁZEŇSKÉHO PIVA „ MISTR LÁZEŇSKÝ“
Před lázeňským domem Beethoven
celý denSOUTĚŽE A HRY V LÁZEŇSKÉM INFOSTANU
celý denSTAN LÁZEŇSKÉHO PIVA „ MISTR LÁZEŇSKÝ“
Ptačí schody - prostor nad Šárkou
celý denSLAVNOSTI PLZEŇSKÉHO PIVA
Neděle 26.05.2013
Letenské schody - Letná
10:00 - 16:00BAJKOVÁNÍ S REGALEM SE SKOTTY
Scéna u Ptačích schodů
13:00FUTURUM+ROMAN DRAGOUN
14:30 BÁRA BASIKOVÁ
16:00VÁCLAV NOID BÁRTA
17:30CITRON
20:00BSP
Scéna za Domem kultury
13:30NEREZ
15:00ROBIE WILLIAMS revival
16:30ROMAN VOJTEK & KAPELA FANTASTIC 80s
18:00LEGENDY SE VRACÍ
19:30DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
Scéna na zámku
13:00BENKÖ – GARDA DUO (HUN)
15:00MAJEROVKY
17:00BLUES SESSION
19:00MICHAL PROKOP A FRAMUS FIVE
Scéna na náměstí Svobody
11:30PETERS BAND (Teplice)
13:00M.J. & THE ELECTRIC BLUE (Děčín)
14:30CARPATIA CASTLE (Most)
16:00STEFANIE RUSO & ROCK BAND (Teplice/Rumburk) Tina Turner Tribute
17:30BONIFANTI (Ústí n. L.)
19:00WAŤÁK (Dvůr Králové n. L.) - Kabát revival
Mušle
11:00ZUŠ LITVÍNOV – SAX BAND
12:30ZUŠ TEPLICE- orchestr GAUDEAMUS
14:00CLARINET SOCIETY
15:30AVALON
17:00VESELÍ MUZIKANTI Z PODKRUŠNOHOŘÍ
18:30BIG BAND ZD.TÖLGA
20:00JÁRINKY
Krupská ulice
10:00 - 18:00 CHAJAG a MURICIO CHICO - etnická hudba z Ekvádoru a z Peru
Zahradní dům
10:00 - 11:00DIVADLO KRABICE TEPLICE Premiéra pohádky „Koza zahradníkem“.
11:00 - 12:00DS PANOPTIKUM MAXE FIXCHE Veselý happening pro děti i jejich rodiče.
Zámecká zahrada
10:00 - 15:00BOTANIKA NETRADIČNĚ – Exotické rostliny představí pracovnice Botanické zahrady Teplice
Kostel sv. Jana Křtitele
09:00SLAVNOSTNÍ MŠE
Terasa Krušnohorského maskaronu
15:00MÓDNÍ PŘEHLÍDKA Studio Marika a střední škola služeb Teplice prezentují teplické butiky
Hlavní partner webu je Vapemania.cz - e-shop, co má páru. Copyright 2011-2023 © Eventweb.cz