Nabídka spolupráce

Náš projekt nabízí zajímavé možnosti propagace Vašeho produktu a služeb. Lázeňská-Teplice.cz je zaměřena na oslovení lidí z Teplic a okolí, proto je to nevhodnější pro lokální podnikatele a firmy. Nabízíme několik možností Vaší propagce díky našemu projektu.


Bannerová reklama

Poskytujeme dva formáty bannerů - 300x300 a 468x60. Banner ve formátu 300x300 se zobrazuje na podstránkách v pravém sloupci a banner 468x60 se zobrazuje v programu a v detailu novinek.

Reklama v sociální síti Facebook

Nejrychlejší způsob komunikace s Vašimi klienty je samozřejmě oslovení přes sociální sítě. Nabízíme umístění reklamního článku na naši fun page na facebooku.

Sponzorovaná aktualita

Můžeme umístit na stránky našeho projektu aktualitu s propagací Vašeho produktu nebo služby. Všechny aktuality sdílíme na sociálních sítích. Je to velice efektivní způsob propagace.

Placený zápis do programu

Chystáte nějakou akci na lázeňskou? Vlastníte restauraci nebo bar a chcete, aby o Vás lidé na zahajení věděli. Placený zápis na webovou stránku Program je spravná volba pro Vás. Zapíšeme Vás do programu zahájení v rámci našeho projektu. Váš zápis bude mít vlastní detail, kde budou podrobné informace o Vaší akci včetně kontaktu a dalších údajů.


V případě, že máte zájem o některou z těchto nabízených služeb, neváhejte nás kontaktovat a my Vám pošleme cenovou nabídku.

Partneři projektu

Sklub Studio Jump For Ladies Stav-idea Pro-idea, s.r.o. iTeplice

Chcete se zviditelnit? Staňte se naším partnerem!


Sledujte násna Facebooku